Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le idegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le idegen lányokat?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Volt mar néhány barátnőm az internetről de sosem olyan amilyet valóban szerettem volna. Annyi csajt látok akik nagyon tetszenek de nem merem őket leszólítani, nem tudom mit mondhatnék nekik. Semmi önbizalmam sincs, pedig szerintem és mások szerint is jól nézek ki. Mégis egy szerencsétlen vagyok. Ha ez így megy tovább egyedül fogok megöregedni. Rengeteg elszalasztott lehetőség van a hátam mögött amik nyomasztanak. Nem tudom mit tegyek, hogy ne féljek a lányoktól.

2016. szept. 28. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tartanod a lányoktól, nem eszenek meg legfeljebb elküldenek.. Ha egy ismeretlen lányt akarsz leszólitani bizonyosodj meg róla hogy nincs a közelben a barátja és ha nincs akkor menj oda hozzá, szólitsd le gondolj arra hogy egy ismerősöddel beszélgetsz. :)
2016. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!