Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szöveggel szólítsak le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel szólítsak le egy idegen lányt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
"Szia szúrnám a fingódat"
2016. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Titkos.Válaszoló válasza:
26%
"Szia cica, van gazdád?"
2016. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szia, nem ismerhetlek valahonnan?
2016. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Szia, nagyon szép vagy! Ha megmondod a neved bejelöllek facebookon.
2016. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Szia, ragyog a szemed mint kunta kinta töke.
2016. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most őszintén nektek ezek bejöttek.

Egyedül a 4-es mondhato valamire.

2016. aug. 17. 04:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj oda egyszerűen és kezdj el vele beszélni ha van ilyen illető a társaságban. Egy kicsit figyeld hogy milyen és kezdj el arról beszélni vele.
2016. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
mivan veled kicsi retek
2016. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én lány vagyok, az első kettő biztos nem. Igazából a helyzettől függ. Ha suliból van ( nem tudom hány éves vagy, ezért írtam sulit), vagy ha csak a szomszéd utcában van, teljesen más téma. Én szerintem a harmadik válaszoló még oké lehet, ha a szomszéd utca féle, és normálisan kérdezed. ( Nem abban a "macsó" stílusban, sem pedig "pedofil" stílusban). De a negyedik talán, bár én nem kedvelem ezt a facebookos dolgot, és egy idegennek tuti nem mondom meg a nevemet. De ez én vagyok. Remélem tudtam segíteni :)
2016. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!