Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a helyes arcú, de vékonyabb testalkatú srácok?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok, 185 cm magas, 70kg, az arcom viszont jól néz ki, sokan jóképűnek tartanak, de a testalkatomról már megoszlanak a vélemények, sokat edzem emiatt, de nem igazán látszik meg rajtam.
2016. okt. 2. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan. En magam nem latom magam vekonynak, igy zavaro ha pl. a baratomnak feleakkora a combja mint nekem. Meg en szemely szerint jobban szeretem ha van mit fogni egy sracon:)
2016. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem, ha nem páwa stílussal párosul:D. Volt olyan barátom is aki ilyen magassághoz nem volt 70 kiló se.
2016. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A páwa stílus távol áll tőlem.
2016. okt. 2. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kimondottan szeretem :D

Küldesz képet?

2016. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem eddig mindig ilyen fiúk jöttek be xd 16/l
2016. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Talán kajálni kéne rendesen és akkor fejlődnél és nem is lennél 70 kiló. Én jó indulattal írom, de kissé gizda lehetsz. 182-3 centimhez 76 kiló párosul és annak látom én is magamat :D
2016. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rengeteget eszem, de nem hízok semmit.
2016. okt. 2. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom milyen az a rengeteg...én is ilyen voltam pár év, hogy én zabálok pedig, aztán ha végig gondoltam max napi 3x ettem akkor se feltétlen értelmes kaját. Nem fogsz fejlődni lószart se, ha nincs megfelelő fehérje, meg szénhidrát bevitel.
2016. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!