Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiaknak kinézettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak kinézettől függetlenül is van esélyük párt találni, akkor mivel magyarázható, hogy a parkokban/kávézókban/sétálóutcákon/szórakozóhelyeke n szinte kivétel nélkül csak +175-ös/helyes/átlagos testalkatú pasikat látok csajokkal lófrálni?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezen kérdésre adott válaszok miatt jutott eszembe ( http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske.. ), de más kérdéseknél is írták már lányok, hogy a társkeresés csak hozzáállás kérdése, mindenkinek lehetősége van párt találni kinézettől függetlenül is, csak a belső legyen rendben. A valóság viszont az (legalábbis a megfigyelésem szerint), hogy én kegyetlen ritkán látok olyan pasit lánnyal kézen fogva sétálni, aki legalább azon két tulajdonságnak ne felelne meg, amelyeket a kérdésben említettem. Kezdjük ott, hogy a legnagyobb szűrő a magasság. 175 alatti pasit kis túlzással szökő évente látok csajjal csókolózni. De az is ritka, akinek ne lenne helyes arcra és annak ellenére van barátnője. Tudom, hogy a "helyesség" egy kegyetlenül szubjektív dolog, de nagyjából a klasszikus letisztult férfi vonásokat kell ezalatt érteni. Majdnem tökéletes példák (hitelesebbeket nem találtam): [link]

[link]

[link]

[link]

Ők nem kifejezetten jóképűek, de nem is csúnyák, nevezzük csak helyesnek. Rengeteg ilyen huszon/harmincéves tipikus +175-ös, enyhén vékony/szolid mackós/sportos alkatú pasit látok barátnőkkel a legkülönbözőbb helyeken, ahol általában szerelmes párokat lehet látni. Rendben, ez a nagy átlag. De mi van a többivel? Ha tényleg annyira számítana a belső/habitus/kommunikációs képesség stb. a külső ellenében, ahogy azt sokan állítják, akkor nem csak a fent definiált van ennél jobb kaliberű pasikat látnék kézen fogva sétálni és csókolózni a barátnőikkel. Vagy az is lehet, hogy csak az átlag vagy afeletti pasik rendelkeznek megnyerő személyiséggel/jó beszélőkével/humorral stb. Valaki légyszíves adjon valami racionális magyarázatot! A válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. aug. 21. 19:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
mert ezek az állítások nem igazak! én akármerre járok az országban nem ezt tapasztalom én a szememnek hiszek nem pedig nekik..!!!!!!!
2016. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
40%
Van néhány sablonválasz, amit a hasonló kérdésekre adnak (a belső fontosabb, legyen önbizalmad, nőgyűlölő vagy, rossz a kisugárzásod, stb.), de ez mind bullshit. A valóságban csak és kizárólag a kinézeteden múlik, hogy van-e esélyed a nőknél, legfeljebb pénzzel tudod az előnytelen külsődet kompenzálni.
2016. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, te hol készíted a statisztikáidat, de én speciel két 170 centi alatti, klasszikus értelemben nem túl jóképű pasit ismerek, egyikük az elsők közt volt egyetemen, aki megtalálta a párját, azóta már boldog házasok. A másik ugyancsak nemrég házasodott, és előtte is szinte mindig volt barátnője.


Valószínűleg simán csak nem veszed észre a csúnya pasikat.


A linkelt fiúk pedig határozottan ellenszenvesek.

2016. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%
Csak a kérdésedre válaszolva: azzal magyarázható, hogy mindenki szubjektíven érzékeli az őt körülvevő világot. Nálad ez abban nyilvánul meg, hogy elhiszed, hogy csak a jó pasiknak lehet csajuk, ezért ignorálod az átlagos pasi-jó nő, átlagos pasi-átlagos nő, csúnya pasi-jó nő, csúnya pasi-átlagos nő... stb. kombókat az utcán. Nem feltétlenül tudatosan, de attól még ezt teszed. Egyszerűen nem látod meg azokat az egyértelmű "bizonyítékokat", amik aláássák az elméletedet (amit valószínűleg a saját sikertelenségeddel való szembenézés elkerülése végett, mintegy "mentségként" gyártottál magadnak). Ennyi a pofonegyszerű, racionális magyarázat.
2016. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

#4: Mégis miért van az, hogy mindenki azt hiszi vak vagyok és nem akarom meglátni azt, amit nem akarok...Állítólag. Nyugodj meg, nincs szelektív látásom.

#3: Ezekkel a kiragadott példákkal egy probléma van: Nem mérvadóak. Én is ismerek kifejezetten csúnya lányokat szép férfiakkal. Ugyanez a helyzet az alacsony pasik esetében. Lehet te ismersz 2 alacsony párkapcsolatban élő pasit. De mi van azzal a sok-sok ezer sráccal, akik nem ilyen szerencsések. Egy felmérés, csak nagyobb mintavétel esetén lehet hiteles.

2016. aug. 21. 20:13
 6/44 anonim ***** válasza:
36%

A kérdés nagyon jó, maximálisan egyetértek a Kérdezővel. Miért kell áltatni az embereket,azt nem értem.

Akkor mondják azt a nők,hogy igen bocsi, nem érdekel milyen a személyiséged,milyen vagy, ha helyes vagy akkor talán szóba állunk veled és ennyi...

A többi meg haljon meg,kit érdekel.

Mert valójában ez van és ez megy a mai világban, csak akkor állítsák ezt,mondják ezt, nem kell hazudni.

Kizárólag aki jóképűnek született,annak van esélye egyáltalán a nőknél.Kész,ennyi.

És akkor nincsen áltatva a többi férfi,aki nem helyesnek született.


25/F

2016. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki csak az őt körülvevő világból tud kiindulni. Neked ez a tapasztalatod, nekem meg más. Na, akkor most kinek van igaza?
2016. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
59%
persze mert a nőknek amelyik férfi nincs benne a top 10 ben az selejt így jó hogy látnak ronda pasikat csajokkal...
2016. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
57%

Az én ismeretségi körömben azoknak nincs párjuk, akik:

- nem akarnak (már/még/pillanatnyilag/más tölti ki az életüket)

- nem akarnak minden áron, és pillanatnyilag nem ismernek hozzájuk illőt, de azért nyitva hagyják a lehetőséget, hogy találjanak

- hozzájuk képest az egekben vannak az elvárásaik

- túlságosan negatívak

2016. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
73%
Nem hinném,hogy ennyire szemétláda lenne az élet,hogy csak a jó testalkatú, jóképű embereknek lehet esélye a nőknél. Egy ellenpéldát tudok: 1 éve volt kb. hogy rendeltem a neten egy házimozi rendszert, fel is hívtam a tulajt, megbeszéltük a dolgokat, megkértem,ha tudja hozza el személyesen, mondta,hogy oké, majd megkéri a feleségét,hogy segítsen neki. Furcsállottam is,hogy milyen segítség kell ehhez? Bedobozolja, berakja az autóba, aztán itt van vele. Megérkeztek, kinyitottam az ajtót, a férfinak annyira kiállt a mellkasa, hogy azt hittem a kabátja alá rejtette a dobozt, szerencsétlen menni is elég nehézkesen ment, és mégis van felesége, méghozzá nem is néz ki rosszul, kicsit teltebb ugyan, de még az a kellemesen telt és arcra sem volt rossz.
2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!