Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek?

Figyelt kérdés
(lány vagyok)

2016. okt. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Lányként szinte semmit sem kellene tenned, csak beszélned, beszélni beszélni beszélni, s azért kérdezni is valamit hogy megismerd a másik félt.


Tippek hogy mit ne tegyél, vagyis ne hagyj a srácnak:

-Semmiképp sem hagyd hogy megcsókoljon, ha megteszi az egy jelzés hogy csak szexelni akar, szóval ezt tilos

-Ha próbál közeledni nagyon hozzád azt sem hagyhatod neki, végülis. Első randi előtt nem nagyon ismered a másikat. És még azt sem tudod hogy kedveled-e.

-Legyél óvatos, próbáld megismerni, mert általában nem az igazi arcukat mutatják meg az emberek.

2016. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NudliHercegnő ***** válasza:
80%
Nem vágom, mi az, hogy lányként neked nem kell csinálnod semmit, csak "hagyni",vagy "nem hagyni" dolgokat. Nagyon idétlen ez a felfogás, ne fogadd meg az első válaszoló tanácsát. Inkább azt tudom mondani, hogy pontosan határozd el magadban, hogy mit szeretnél, és ha megvan, akkor tegyél is érte: Keress helyet, ahova szívesen mennél, témákat, amikről szívesen beszélnél, és programokat, amiken részt vennél. Nem a férfi dolga, hogy varázsos módon kitalálja, hogy mit csinálnál szívesen, szerintem közösen sokkal sikeresebben meg lehet ezt beszélni. A klisékhez ragaszkodni pedig egyáltalán nem kell, engem a ki tudnának kergetni a világból egy mozi vagy vacsora randimeghívással, sokkal szívesebben veszem, ha valami fantáziadúsabb dolgot csinálunk, legyen az bármi. Színházba is szívesen megyek, de kézműves sörkóstolástól elkezdve az elefántok látványetetésén keresztül még abban is benne vagyok, ha a szomszéd ház falára vetítünk ki egy régi horrorfilmet, ami már inkább vicces, mint ijesztő. Vagy venni egy csomó egészségtelen, de finom kaját, és megteríteni úgy, mintha étteremben ennénk meg kb:D vagy áthívnám a kertbe mályvacukrot sütni, vagy papírhajókat eregetni a margitszigetre, vagy amit csak jónak látsz.
2016. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második tökéletesen elmondta,sok sikert! 😉
2016. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. okt. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!