Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon ennek mi oka lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ennek mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerkedek egy lánnyal már kb fél éve. Nem lakunk messze egymástól, kocsival kb 20perc. A helyzet a következő:

- Amikor az elején voltunk még az ismerkedésnek azt mondta a lány hogy nem akar találkozni az előző (4 éves kapcsolata miatt) tiszteletbe is tartottam. Nem rég kb 1hete mondtam neki hogy találkozzunk, akkor azt mondta oké 2hét múlva (ezt nem értettem) azóta eltelt 1 hét, de közben volt itt a városba hétvégén nem is szólt. Szó szót követett én elmondtam neki hogy szarul esett amit csinált meg nem nekem kellene teperni-nyalni állandóan hiszen egy kapcsolat nem egy emberen múlik. Felkapta a vizet letiltott. Kb a hét elején kedd környékén feloldott és azóta újra beszélgetünk. Ahogy előjön a téma a taliról egyből nekiáll feljebb, miért állandóan Ő mondja stb stb.

Én kedveskedek neki ahogy fbn keresztül lehet. DE miért mindig én írjak rá? ha nem írok neki akkor Ő nem keres vagy csak ritkán.


Srácok/csajok velem van a baj? Mit lehetne tenni, mit kellene tenni? Mi a véleményetek erről az egészről?

Mondhatni egykorúak vagyunk pár év van köztünk 23 vagyok.


Trolkodók kíméljenek. Köszi :)


2016. okt. 6. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy eközben én többször is emlitettem neki hogy azért ennyi idő után csak jó lenne összefutni
2016. okt. 6. 19:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha en akarnék valakit akkor talalkoznek vele, keresnem es nem várnám el tolle hogy o keressen mindig "mert o a fiu".

Valoszinu annyira nem is akarja o ezt az egeszet. Ha fel ev alatt nem sikerult összehozni egy randit vele, pedig kozel vagytok egymáshoz, akkor szerintem hagyjd. Vagy kérdezz ra utoljára es mond neki hogy mondja meg oszinten akar e veled találkozni vagy sem. Ha csak ilyen ketelyes valaszt ad, akkor valoszinuleg nem. En hagynám, nem tepernek egy olyan ember miatt aki meg semmit nem tesz azert hogy osszejojjon :)

2016. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nincs téma a taliról akkor jól "megvagyunk" amúgy
2016. okt. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!