Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon ennek a csajnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ennek a csajnak lehet valakije?

Figyelt kérdés

Látásból ismerem még csak, de nagyon megtetszett, azt hiszem valamennyire én is bejövök neki, nevét nem tudtam, de sikerült facebookon rákeresnem Viszont nem tudom megitélni, hogy van e valakije. A profil képe magáról van, a boritó képe meg olyan hogy áll szembe egy sráccal táncol, a kép alá az van irva kommentbe hogy álom pár, meg olyan hogy szereti, Viszont ez a kép meg komment is 2 éve lett feltéve dátum szerint. ezen kivül még van 1-2 ilyen társasági kép hogy többen állnak srácokkal. De úgy nagyon olyan kép nincs ami azt igazolná hogy milyen szerelmi élete van és ölelkezik a sráccal..

Egy ilyen csajnál mennyire komolyak a dolgok? El tudnám valahogy hóditani?


2016. szept. 26. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Keress rá a srácra a képről. Nézd meg a barátai facebookját. Esetleg találhatsz valamit.

Vagy esetleg, ráírsz egyik barátjára, hogy mi a helyzet.

2016. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra a lanynal. Ird meg neki, hogy szimpatikus, szivesen megismerkednel vele, es kerdezd meg, elmenne-e veled vacsorazni.
2016. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Háát csak barátai.. szerintem idegeneknek még inkább nem válaszolnak meg le se sz.rják. Na és mi lenne ha bejelölném ezt a csajt? Az meg lehet gyanús lenne neki vagy fura.. hogy hogy találtam rá h csak a keresztnevét tudom
2016. szept. 26. 09:56
 4/12 A kérdező kommentje:
Vacsorázni.. meredek:D szerintem az még túl gyors lenne, korai. Na meg úgy kell valahogy csinálni hogy megyek még arra a helyre ahol ő van, és nem akarom hogy ezzel rossz néven vegye ott mindenki, mert ez egy munka helyen van
2016. szept. 26. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy tuti: ha a srác, akivel közös képem van, már az exem lenne, biztos hogy levettem volna a borítómról.
2016. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha még be sem mered jelölni, akkor mit vársz, mi mit tegyünk?

Ha nem lenne senkije, hidd el, akkor sem sikerülne, mert olyan kérdést raknál fel, hogy mit csináljak? De nem teszed meg úgysem kifogást keresve.

2016. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5# Én láttam már olyat... Hogy szakítottak, jóban voltak.

De ott volt borítóképnek még a srác ahogy csókolóztak, smár volt új barátja.. Esetek Kb 1000ből 1 ilyen ha van, de van :D

2016. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a profilképén a like-ok listáját. De szerintem együtt vannak.
2016. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért adott jeleket a csaj? eléggé éreztem rajta hogy bejövök neki, meg mintha ő többet várna. De ha kapcsolatba van akkor miért csinál ilyet? Én olyanra gondolok, azért még is csak 2 éve volt az a képe, meg az a kapcsolata, lehet úgy hagyta azt a képet, mint neki referencia, hogy lássák van valakije, de eközben meg lehet már rég szét mentek.. Vagy nem használja annyira a facebookot, és nem is frissiti. Mikor megnéztem, alig volt valami adatlapján, szinte semmi nem volt kirakva infóba nála, meg képekből is alig, és főleg ilyen régebbi bejegyzések, képek. Oké persze lehet, nincs beállitva hogy idegenek lássák.. lehet csak ennyit lát mindenki mig nem ismerős
2016. szept. 26. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha ekkora bal-fax vagy, hogy itt kérdezed, mit miért csinál, ahelyett, hogy odamennél hozzá, és megkérdeznéd, van-e valakije, akkor rajtad senki sem tud segíteni. Szánalmas lúzer maradsz mindig.


Elárulom, a nőt az fogja elvinni, aki odamegy hozzá, és közli vele, hogy el akarja vinni. A világon semmit sem veszítesz azzal, ha megmondod neki, hogy szimpatikus, meg szeretnéd ismerni, és szívesen meghívnád egy vacsorára vagy valamire. Semmi korai nincs ebben. Aki nem kezdeményez, az elől a nem balfaxok elviszik a nőt.

2016. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!