Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit akar tőlem? Akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar tőlem? Akar talizni vagy nem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó h dumálok egy sráccal és elhivott randizni. De ez még hétfőn volt. Kedden nem tudtunk elmenni randizni mert halálra esett az eső és csurom vizes lettem és csak úgy elmentem (amúgy mind a ketten próbán voltunk egy szereppel kapcsolatban) aztán azt irta h szerdán menjünk el valahova próba után de akkor meg neki kellett elmennie valahová. Aztán úgy dumáltuk meg h szerep után.. De persze megint én húztam el, de amúgy csak azért mert alig éreztem h húzódik hozzám, velem alig beszélt egész idő alatt... és a barátnőm mondta h mikor elmentem utánam akart rohanni de aztán már csak azt látta ahogy felhiv.

Aztán rám irt este h tök jó volt ahogy énekeltem meg h minek mentem el mert nagyon akart velem beszélni. És meg dumáltuk h ma talizunk erre reggel ir h nem lehetne inkább holnap?? o.O

Most csak szórakozik velem vagy mi van?

Nekem bejön ez a fiú csak ilyenkor hülyén érzem magam és nem tudom h mit kéne csinálnom?



2016. okt. 7. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Dolga van majd legközelebb
2016. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Találkoztatok? :)
2016. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!