Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnak a fiúk arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnak a fiúk arra, ha megtudják, hogy még soha sem jártam senkivel? Tetszik-e nekik vagy ez inkább egy negatívum?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is kérdezte, hogy jártam-e már valakivel és, amikor elmondom, hogy nem mindenki ledöbben. 16 éves vagyok. Nem tartozom a "népszerű" lányok közé és a barátnőim se, de mégis mindenkinek volt már legalább 3 barátja. A kérdésem,hogy a fiúk ezt kedvelik vagy inkább azt mondják, hogy "Ha eddig senkinek nem kellett, akkor nekem se" Nem arra vagyok kiváncsi, hogy baj-e az, hogy nem jártam még senkivel, hanem, hogy ez milyen benyomást kelt másokban? Egyébként már többen is jártak volna velem, de mivel még fiatalabb voltam (12-13) nemet mondtam és most felvetődött bennem, hogy rosszul tettem-e... Azért kérdezem, mert valaki biztosan elmondja majd a fiuknak is ezt.

2016. okt. 14. 23:50
1 2
 1/11 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Engem nem igazán érdekelne, hogy volt-e barátja, vagy nem .
2016. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú értékeli, ha a lány szűz, és van, akinél ez kifejezetten fétisjelleget ölt. Elvétve vannak olyanok, akik emiatt nem jönnének össze egy csajjal - egy kanos srác egy fát is megrakna, ha van benne egy megfelelően nagy lyuk. Lányoknál tapasztalataim szerint sokkal jellemzőbb, hogy a szűz fiúkat elküldik az anyjukba.
2016. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Fiú létemre 22 évesen volt az első kapcsolatom, az igazira vártam, és megtaláltam. Ő is így volt vele, szintén 22 éves. Mindkettőnknek első kapcsolata.
2016. okt. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Quatermain ***** válasza:
100%

"Mindenkinek volt már legalább 3 barátja."


Szerintem ezzel ők nem többek, nálam legalább is nem. Előnybe részesítek olyan lányt, akinek nem volt. Nem ez alapján döntök, ettől még nálam nem csökkennek egy lánynak az esélyei. 20/F

2016. okt. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kifejezetten szimpatikus, ha egy lánynál én lehetek minden értelemben az első. 17/F
2016. okt. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se nem pozitívum, se nem negatívum. A lényeg, ha együtt vagy valakivel, akkor boldogok legyetek, minden más csak mellékes.
2016. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos ez a szüzesség?

Ha csak a szüzesség miatt lesz barátod, mi lesz az első szex után? Utána már nem szűz, akkor már csökken a másik értéke számodra?

Mert aki előnyben részesíti a szüzességet, az is tudja, hogy ez csak egy eseményen múlik. Szóval akkor sosem fognak lefeküdni, hogy megmaradjon ez a pozitívum, vagy szándékosan rombolják le ezt a pozitív dolgot a másikban?



Ha ő az első, aki tetszik külső-belső összetételben, akkor az viszont hízelgő mindenkinek, ha igaz és nem jöhet, ami marad esete áll fenn. Hiszen azt mondod ezzel, hozzád foghatót még nem találtam. És nagyon boldog vagyok, hogy itt vagy, már vártalak.

2016. okt. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy:D irhatsz😁
2016. okt. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen kerültem az első kapcsolatomba. Ez lesz az utolsó is, jövőre házasodunk. Nem bánja, hogy nem sorolom hányan voltak előtte. Ehhez mondjuk kell egy bizonyos érzelmi intelligencia.
2016. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2es.én pont az olyan fiukat küldöm el az anyjukba,akik sok lannyal lefekudtek már x)
2016. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!