Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 eves lany vagyok, osszejott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves lany vagyok, osszejottem egy 16 eves fiuval akinek egy 24 eves baratnoje volt. Szoktam talalkozni a fiuval titokban. Nem szeretne hogy a baratai megtudjak. Nem akarom hogy vege legyen de azt sem akarom hogy kihasznalajon. MIt tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 12:18
 1/7 anonim válasza:
73%
Szerintem semmi értelme az egész kapcsolatnak ha szégyel téged felválalni a barátai elött... 14F
2015. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Én is egy ideig úgy voltam, hogy tartsuk titokban, hogy együtt vagyunk. Ám ez egy hónapon belül változott. Mert rohadtul szerelmes lettem belé. De ha sokáig így megy, hogy nem vállal fel, nincs értelme. Nem szeret.
2015. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
dugtok is?
2015. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek az ég világon semmi értelme.
2015. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem dugtunk.Mar anyira nem erdekel mostmar mert meghalottam valamiket hogy mondott.De azert annyira paraszt hogy ha el megy melletem nem is koszon,es csomoszor taslalkozunk kb minden este mert ugyanazok a barataink es minden este megyunk a parkba.
2015. aug. 7. 10:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Talakoztam vele nemreg egy hazi buliban es bocsanatot kert.Most meg jobban kotodunk egymashoz,majdnem lefekudtem vele.De meg mindig nem hajlando jarni csak azt csinalni...
2015. szept. 7. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Majdnem dugtatok? 14 évesen?

Hadd gratuláljak..bedőlsz egy kanos kiskutyának.

Egy újabb naív kis pi.csa.

2015. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!