Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy valaki úgymond a plátói szerelmed volt, de mikor összejött és valósággá vált csalódtál az illetőben, de mégis fáj, hogy nem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem jött össze soha semmi.De attól még csalódott is vagyok.
2016. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerős, de most az egyszer összejött és egyikunk sem érezte, amit kellett volna
2016. okt. 16. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy egy látszólag hozzánk illő ember nem olyan mint vártuk s ezért néha eltaszítjuk azokat akik tényleg szeretnek. Mennyi idős vagy? Most történt ez a dolog?
2016. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen. Nagyon sokáig tetszett egy fiú, hihetetlenül oda voltam érte, egy évig szenvedtem utána. Aztán összejöttünk, de rájöttem, hogy igazából csak beleképzeltem azt, amitől beleszerettem. Egy hónap után szakítottunk. Maga a szakítás nem fájt, hiszen nem működött - csak az, hogy ennyi ideig szenvedtem egy olyan dolog után, ami nem is a valóság volt.

17L

2016. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. 2 évig oda voltam érte,majd megismertem és rájöttem,hogy nagyon mások vagyunk.
2016. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok és most történt pár napja.. és igen az visel meg engem is ami sose létezett
2016. okt. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!