Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nagyon sokáig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nagyon sokáig nem volt senkijük zéró tapasztalattal, milyen volt miután mégis összejött egy barátnő? Minden megváltozott?

Figyelt kérdés
Úgy értem végleg eltűnt az örökös rosszkedv és szétszórtság, az értelmetlenség... ?
2016. szept. 24. 19:53
 1/10 A kérdező kommentje:
25+ srácok történetei érdekelnek főként
2016. szept. 24. 19:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül is boldog voltam és kiegyensúlyozott,de ennek ellenére nagyon pozitív változást hozott az életembe a párom.
2016. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt felejtsd el, hogy onnantól gondtalan életed lesz. Lesznek új problémáid, amit a párkapcsolat hoz majd. A lényeg, hogy ne mástól várd a boldogságod.
2016. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Basszus mindenki félre érti....


semmi bajom az életemmel azon kívül, hogy nincs barátnőm,

az cseszi el a miden napjaimat mikor rám rám tör egy magányos vagy kanos periódus.... s állandóan ezen kattog az agyam....

2016. szept. 24. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

akkor se voltam se szétszórt, se rosszkedvű, és az életemet se gondoltam értelmetlennek míg nem volt semmim.


ami változott, mikor lett bnőm..


az első hónapok jók voltak, aztán jött a "nincs probléma, hát gyártsunk egyet valamiből" periódus a nőnél, aztán a "semmit se csinálsz meló után" periódus, aztán a "nem megyünk sehova" periódus. Természetesen mindezt nekem kellett volna finanszírozni, mert ő még "tanul" így nem ér rá dolgozni.


Aztán egy szép napon meguntam, hogy minden este valami rinyálásra térek haza, fáradtan nekem ehhez nincs erőm se lelkiállapotom és megmondtam neki, hogy költözzön haza az anyjához!


Azóta nyugalom, rend és békesség uralkodik az életemben. És ezt még 1x senki más miatt nem vagyok hajlandó feladni!

2016. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,megváltozott! Nincs nő nincs sírás.. Örülj neki amíg független vagy, ha nőd lesz, a pár perc kufirc és a kezdeti örömködés nem fogja kompenzálni az egész éves módszeres gyötrést ,hisztit és lelki terrort ami rád vár.
2016. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig jó volt, éreztem magamat valakinek. Aztán jöttek a problémák és az állandó félelem, hogy mikor lesz vége, mert őnagysága úgy dönt. :(
2016. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na látjátok ezért nincs még nőm. És nem is igazán töröm magam rajta mindaddig amíg nem találok egy olyat aki nem rinyál minden hülyeségen, és nem űz sportot a veszekedésekből. És mivel tudom, hogy olyan nő akit én keresek nem létezik, ezért nem is keresem :D
2016. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem van olyan is aki nem rinyál épp mindenen. De pl. a volt lakótársam csaja ezt tette naponta többször, ahányszor telefonon beszélt az állandóan panaszkodott valakire. A hanglejtése szerintem már rinyálásra szakosodott. Ilyen csajoknak én sem bírnák sokáig a párja lenni.

Azért hajtok én inkább, olyanokra akik inkább reál szakot végeztek és közelebb állnak a valósághoz mint a humán szakokat végzettek. A reál szak még nem garancia.

Ezekből is azok tetszenek akikből már az előtt sugárzik a kedvesség, szerénység mielőtt megszólalnának. Nagyon ritka az ilyen sajnos.

2016. szept. 25. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem valtozot meg semmi sem, ugyan olyan debil voltam mint elotte.

Talan ott valahol az 3-4 utan mar jo volt...


Az onbizalomra gondolok, ameddig nem volt csajom, nem voltam rosszkedvu. Nem idegeskedtem rajta.

2016. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!