Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Mivel engesztelh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel úgy nézett ki, hogy összejövünk. Elszúrtam, és megharagudott rám és még facebookon is letiltott. Tegnap sikerült beszélnem vele, de azt mondta, hogy ne gondoljam azt, hogy bármi is lesz még közöttünk. Mondtam neki, hogy remélem, hogy meg fog változni a válasza, és azt írta, hogy nem hiszi, de ki tudja. Mit tehetnék?

2016. okt. 17. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyban függ attól, hogy miért rágott be rád.

De szerintem várj egy kicsit, hogy lenyugodjon.

2016. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem hittem el, hogy tényleg össze akar jönni velem és nem csak húz vele.. És utána mondta, hogy jó, akkor nem kell.. Látszik, hogy mennyire akarom, és nem érdekli..
2016. okt. 17. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát de figyelj már... akkor mégis csak neked lett igazad. :D
2016. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem a válaszod értelmét. Ő mondta nekem,hogy látom, hogy mennyire érdekel ő engem...
2016. okt. 17. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld kiengesztelni. lepd meg valamivel. bizonyíts neki. de ha túl sokáig megharagszik egy ilyen miatt, akkor hülye, mert így elrontja a saját boldogságát is feleslegesen. szóval ha tudod hol lakik lehet virágot küldeni, vagy esetleg munka után lepd meg te magad, hívd el vacsizni, ilyesmi.
2016. okt. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy csak hisztis. A páromra 5 hónapig rá se néztem, de mikor már láthatóan mindketten lenyugodtunk, odajött és elmondta, hogy nem rövidtávra tervezne és vár rám amennyit kell. Nekem ez kellett, hogy visszafogadjam. 22L
2016. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!