Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kérdezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kérdezzem meg itthon? Vagy mit tegyek? Help me. Pls.

Figyelt kérdés

Na szóval van egy srác másfél hónapja beszélünk elég jól megvagyunk stb. De még nem taliztunk. Ez még rendben is van. Csak ha taliznánk akkor itt kellene aludni mivel elég messze lakik. És nem tudim mit tegyek. Vagy hogyan kérdezzem meg itthon h ittaludhatna e?

A srác az 21éves én 16 vagyok. A korát azt nem igazán akarom tudatni itthon. Bár biztos megkérdezik majd.



2016. okt. 20. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább te aludj ott nálunk.
2016. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lenne a jó. Csak engem nem engednek olyan messzire. És ilyenbe meg nem akarok kamuzni.
2016. okt. 20. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát már most bukott, mert kevés az esélyed, hogy fater meg muter 5 évvel idősebb pasival engedjen aludni :D
2016. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sem engedném a szüleid helyében...
2016. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még is mennyi az annyi? 50-100km? Mert az lazán utazható.
2016. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát apám meg anyám sincsen szal ők nehezen tudnának kiakadni.

És 3óra az utazási idő. És buszok/vonatok sincsenek olyan gyakran.

De hogy tudnám ezt megkérdezni? Vagy mit kéne tennem?

2016. okt. 20. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj é s leírom privátba :D
2016. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele táv kapcsolatba :D A fiú nagy korú vannak neki is igényei és ha ti ritkán találkoztok nem tudod le ellenőrizni ,hogy ő közbe csajozik e vagy nem :D
2016. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!