Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egyel jár felettem a suliban, ő most végzős. Együtt járunk nyelvvizsga felkészítőre, és ahogy egyre többet vagyunk együtt, egyre jobban megkedvelem. Eddig csak külsőre tetszett, de most már tudom hogy belsőleg is szép. Párszor már beszéltünk, de leginkább a nyelvvizsgával kapcsolatban, ma viszont egy kicsit beszélgettünk személyesebb témáról is. Nekem nagyon tetszik, de nem tudom hogy ő mit gondol rólam. Szeretném jobban megismerni, de nem tudom hogyan. Gondoltam már arra, hogy amikor nem megyek felkészítőre, akkor írok neki facebookon és megkérdezem hogy mi volt, és utána megkérdezem hogy milyen napja volt vagy ilyesmi. Viszont azóta lett csinálva facebookon egy csoport, amiben azok vannak benne akik nyelvvizsgázni fognak. Mennyire lenne fura ha ilyen helyzetben bejelölném és ráírnék? A másik opció az, hogy személyesen elhívom valahova suli után, bár nem tudom hogy meg merném-e tenni. Mit tegyek hogy a tudtára adjam hogy tetszik? 16/L
2016. okt. 24. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, ez egy elég jó opció. Majd meglátod hogy, hogyan ír és ha úgy van felajánlhatnád hogy gyakoroljatok együtt vagy kérj segítséget tőle.
2016. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem ezt fogom tenni:)
2016. okt. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!