Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom hogy járunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy járunk?

Figyelt kérdés

tudom nagyon béna kérdés,de első kapcsolatom,és neki is.

meg kell kérdezni, hogy:akkor mi járunk?

vagy akarsz velem járni,



2016. okt. 25. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen lennek hangzik, de igen.
2016. okt. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

Igen nem ártana...

És a későbbiekre még 2 hasznos tipp:

-Ha füves a pálya mehet a meccs. :P

-De csak akkor érdemes lyukra játszani ha engedélyünk is van a pálya használatára.

2016. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Együtt jártok attól hogy nem mondtátok ki? Nem az a lényeg, hogy kimondjátok, hanem hogy így van-e.
2016. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha nem mondjuk akkor honnan tudjuk,hogy mind 2így gondoljuk. lehet hogy csak szeret velem lenni.
2016. okt. 28. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szépen leülsz vele, majd felteszel egy igen egyszerű kérdést, miszerint: "Mit érzel irántam?"/ "Szerinted hova tart a kapcsolatunk?" ,vagy valami ehhez hasonlót. Problem solved.
2016. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én eddig 2 exbaráton vagyok túl, egyiknél sem mondtuk ki konkrétan, hogy mi most járunk. Viszont szerintem érdemes ezt tisztázni, mert lehetnek belőle érdekes helyzetek.


Az első kapcsolatomban valahogy úgy volt, hogy a srác haverjai akartak minket mindenáron összehozni, és nekem mondogatták, hogy a srácnak bejövök, ő meg, mikor kettesben voltunk, már úgy mondta, hogy tiszta hülyék a haverjai, mert így ellőtték neki azt, hogy ő mondhassa meg nekem, hogy járjunk. Nagyjából ennyit beszéltünk róla, utána természetesnek tűnt, hogy mi most épp járunk.


A második kapcsolatom távkapcsolat volt, már régebb óta ismertük egymást, nagyon jó barátok voltunk, de a srácnak volt barátnője. Aztán a lány szakított vele, és pár hétig nagyon szomorú volt és én vigasztaltam (tudod, a klasszikus szitu), és egyszer mondott egy olyat, hogy a tesója szerint össze kéne jönnünk. Utána elkezdtünk élőben találkozgatni, de csak ritkán tudtunk, és nagyjából ugyanolyan volt a kapcsolatunk utána is, mint azelőtt, ugyanolyan dolgokról beszélgettünk neten, meg minden, semmi változást nem éreztem, szóval gondoltam, nem vált be neki a tesója ötlete, és továbbra is csak barátok vagyunk. Kb. egy hónap múlva mondta nekem, hogy szakítsunk. Én meg csak néztem nagyot, hogy mi most akkor eddig jártunk, vagy mi? :D


A mostani kapcsolatomnál igazából még nem jutottunk el oda, hogy járunk-e vagy sem, mert csak 2 randink volt. De a másodiknak a végén már odabújtunk egymáshoz, meg fogtuk egymás kezét, mikor a taxira vártunk. Majd a harmadik randitól teszem függővé, hogy rákérdezek-e. Már ha nem kérdez rá ő hamarabb.

2016. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!