Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha tetszik nektek egy fiú, de ő rátok se hederít? 16/L

Figyelt kérdés

Most 2. éve vagyunk osztálytársak, de szinte alig beszéltünk eddig. Mindig is a menőbb srácok közé tartozott, én meg nem vagyok túl népszerű.

Pár hete észrevettem, hogy még órán is rá gondolok (pedi mindig figyelek), és vele fantáziálok. Többször gondolok rá egy nap alatt, mint bárki másra egy hét alatt.

Mit csináljak?



2016. okt. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz, osztálytársra ne nagyon pályázz! Ha nem jön össze, vagy ha összejön és aztán szakítotok, az lesz életed legrosszabb időszaka. Bámulhatod naponta és emésztheted magad, ha akarod ha nem. Tapasztalatból beszélek.


Egyébként meg kezdeményezhetsz te is vele beszélgetést, aztán ha az megvan, adj neki jeleket arra hogy tetszik neked. 1-2 random érintés amikor épp a helyzet úgy adja (nem félpercenként, csak néha-néha, el fog rajtuk gondolkodni), egy kis titokzatosság, és ha te is tetszel neki akkor reagálni fog.

19f

2016. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni. Ha személyesen nincs rá lehetőséged vagy nincs hozzá bátorságod, akkor írj rá facebookon valami indokkal és ott beszélgess vele.
2016. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdeményezz.

Azt jobban fogod bánni, ha nem teszel semmit.

És jól is elsülhet. :)

Nekem egy fiú, 1,5 év ismeretség (egy sportszakkörre járunk és akkor még sosem beszéltünk) után tetszett meg.

Ő is az a menő fiú én pedig szintén nem vagyok népszerű.

Ő volt az első fiú, aki tetszett nekem.

Sok közös dolog volt bennünk -mint utólag kiderült- de nem csináltam semmit, tényleg semmit.

Nem mondtam el senkinek, hogy tetszik, még a legjobb barátnőmnek sem. Egy fél év után megszűnt ez a tetszik dolog. :/ Barátnőmmel összejöttek, így utólag nem is bánom, hogy nem mondtam el a lánynak.

Azóta megbántam, hogy nem léptem ez ügyben, ha mást nem, egy barátot szerezhettem volna...

2016. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fruzs33 ***** válasza:
Hát... az én esetemben feladtam,2-szer is voltam ilyen helyzetben....egyszer írtam neki valentin-napkor az egyiknek,nem értem el semmit...de neked sok szerencsét
2016. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak annyira nem ismerjük egymást, hogy azt se tudom van-e barátnője. Nem is biztos, hogy szingli...
2016. nov. 20. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 meg marhaságokat beszél. Ilyen meggondolással soha semmibe ne kezdj bele, mert mi lesz, ha vége lesz? Meg ilyen meggondolással nem szabadna senkivel összejönni, aki a környéken lakik, vagy akivel ugyanazon a buszon utaztok, stb, stb... butaság.

Hát kérem, egy ép ember túl tud lépni a csalódáson. Aki csak úgy tud valamin túljutni, ha kilométerekre elkerüli az illetőt, annak egy szakember felkeresését javasolnám.

2016. nov. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!