Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van még ilyen lány köztetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány köztetek? (19/f)

Figyelt kérdés
Megírom az őszintét, 19 éves létemre még nem volt barátnőm.. nem járok konkrétan társaságba sem. Magántanuló vagyok most is, nincsenek emiatt barátaim sem. Azt érzem, hogy ez a komfortzónám, ha nem vagyok társaságban, de valahol mégis azt érzem, hogy hiányolom a közösséget, de mégsem merek kitörni. Kezdem azt érezni, hogy azért, mert nem megyek (vagy csak ritkán) közösségbe, kezdenek úgymond kopni a kommunikációs képességeim. :/ Alapvetően aszociálisnak tartom magam, de egy kellő önbizalomforrással (mint pl. egy barátnővel) szerintem minden ilyen problémám megoldódna..

2016. okt. 26. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

19 vagy. ok. Lehet te voltál akit régen mindenki cseszegetett az osztályban, nem tudom. Lehet ez az önbizalomhiány forrása. Én ilyen voltam sokáig, azért írom. Mondjuk osztályon kívül mindig megvolt a társaságom (főként nálam 2-3 évvel fiatalabbak), volt csajom is kamaszként.

Mégis az igazi önbizalmat nekem az első autóm hozta meg (21 voltam amikor megvettem). Az jelenti a fiatalságomat a mai napig (nem mintha egy vén majom lennék 32 évesen), előbb fogok éhezni, mint hogy valaha megváljak tőle, pedig már nem használom, és a stílusból is úgymond "kinőttem". Nekem ez segített. De mindenkinek más. Meg kell találnod az életben azt, ami "te vagy". Mondjuk a mai napig ha magam alatt vagyok (meló vagy magánéleti dolgok miatt), akkor felnyitom a garázst, beülök pár percre az autóba, és a baj volt-nincs. Lelkileg rendbe rak, és máris máshogy látom a dolgokat. Ha ez nem elég, akkor elviszem egy körre, és újra az a hülyegyerek lehetek, aki 10 éve voltam (ma is egy "hülyegyerek" vagyok, de már családapa szerepben).

Neked lehet más jelenti az elixírt, ezt neked kell tudni. De ha szereted az autókat, és megteheted, akkor vegyél egyet (mindegy milyen, csak kereke legyen, és guruljon). Ha ez az irányod, akkor ez fog adni egy támaszt (főleg ha az emberekben nem bízol, nem tudsz rájuk támaszkodni). Megint csak magamból kiindulva, emberekben rendszeresen csalódom, átb@$znak, kihasználnak, ebben az autóban még sose csalódtam, mindig ott van, nem b@$z át, nem csesztet, nem használ ki, csak igényli a törődést.

Aztán ha megtaláltad önmagad (mindegy, hogy autó vagy más útján) akkor jöhet a csajozás, mert önbizalommal sokkal könnyebb dolgod lesz.

2016. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom min mész keresztül:D Én is végigmentem ezen, sőt még úton vagyok, de úgy gondolom jó irányba, és már nagyon fejlett is vagyok.(négyszemközt sem tudtam beszélgetni emberekkel, most meg csoportokban én vagyok a hang sokszor, lányok között is:D) Olvasással nagyon sokat lehet fejleszteni a dolgon, hiszen ott is úgymond beszélgetsz, van valaki aki leírta a dolgait, ami éppen benne volt, lehet ez egy rövidke kis novella, vagy egy regény, vagy egy társadalomtudomány könyv, te ezekre mind tudsz reagálni. Tessék meg is van a kétoldalú kommunikáció, annyi különbséggel, hogy itt már készen kapod azt amit a másik "mond", élőben meg a helyzethez illően kell reagálni. De ha általánosan megismered magad, hogy hogyan reagálsz mások által alkotott gondolatokra, akkor élőben is jobban fog menni. Így magabiztosabb leszel ilyen helyzetekben. Továbbá gesztikulálni is érdemes jól érthetően megtanulni, én ezt úgy csináltam, hogy beraktam egy-egy zenét, és próbáltam arra különböző mozdulatokat alkot, ahogy éreztem. Először nagyon hülyén csináltam, de mostanában egyre jobban érzem, hogy passzol az ahogy mozgok a zenéhez:D És mondanom se kell, de úgy gesztikulálok, hogy beszéd nélkül is meg tudnám értetni magam szerintem:D Ebben is ha kiismered magad, tükörben is csinálhatod, vágj különböző arcokat, nézd meg magad, hogy egy zenére hogy mozogsz ilyenek:D
2016. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!