Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjünk gimnáziumban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjünk gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Szóval, eggyel alattam lévő évfolyamon van egy lány akit nem tudok kiverni a fejemből, nem arról van szó, hogy fel akarom szedni, csak meg akarom ismerni, és az csak a következő lépés lenne, ha rendben van a csaj. A probléma az, hogy nagyjából csak a nevét tudom és úgy ezen kívül annyit, hogy a baráti körünk közel sincs egymáshoz. Mégis mit tegyek? Legkésőbb nyáron táborba lenne olyan szituáció ahol bármit is kezdeni tudnék ezzel (feltéve ha jön bármilyen iskola által szervezett táborba), de az még nagyon messze van. Ő maximum látásból ismer (nevét azért tudom mert amennyire tudtam már körülszaglásztam).

2016. okt. 29. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy menj oda hozzá és kérdezd meg a nevét és kezd el vele beszélgetni vagy írj rá és kérdezd meg hogy nincs e kedve valamikor találkozni sulin kívül
2016. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz sokat a szemébe.Jelöld be fbn.Ha egyedül van megpróbálhatnál oda menni hozzá mondjuk ha kiment a suliból és vár valamire akkor oda mész megkérdezed hogy merre megy esetleg elkísérhetnéd e.Vagy ha van közös barátotok esetleg kérd meg h mutasson be a lánynak.
2016. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!