Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az a lány, akinek egy randi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány, akinek egy randi során elmondtam az érzéseimet, miért kerül és unszimpatikus velem?

Figyelt kérdés

Addig naponta beszéltünk, tök jól elvoltunk, egy randi során elmondtam mit érzek iránta, későbbmondta, h nem lesz folytatása így a dolognak, azóta pedig eléggé gázul viselkedik, nem beszélnük, más a légkör.


Nem bántottam sosem, csak őszinte voltam vele. Miért csinálja ő/csajok?



2016. okt. 31. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem viszonozza az érzéseidet.
2016. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
mert ciki neki hogy te szereted, de ő nem tudja ezt viszonozni
2016. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy nem tudná, de akkor miért kell ilyennek lenni?


Én persze megmondtam, hogy bejön, aztán kiderült, hogy nem lesz folytatás, de akkor miért kell ilyennek lenni?

Nyilván szép lassan el kell hogy felejtsük egymást.

2016. okt. 31. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert kényelmetlen neki a helyzet. Ezért inkább kerül, mivel csak még kínosabb lenne találkozni
2016. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt a helyzetet, hónapokig fog még tetszeni neked, ő pedig nagy ívben elkerül. Majd 1 év múlva sem mikor már más lány tetszik, esetleg már a barátnőd a lány ráeszmél, hogy mennyire is hiányzik neked meg, hogy mennyire bolond volt mikor nem viszonozta a szerelmed.


Mikor ez megtörténik legyél figyelmes, ne legyél senki egójának a dopping szere.

2016. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!