Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert valtozott meg?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert valtozott meg?!

Figyelt kérdés
Kulfoldon vagyok cserediak, es az uj sulim elso napjan megtetszett egy fiu. El is kezdtunk snapchaten beszelgetni. Az elejen csak baratkent, majd egyre jobban flortolgettunk. A suliban nem beszeltunk valami sokat, viszont folyton egymasra mosolyogtunk, es neha egyutt is ebedeltunk, kettesben. A focimezet is odaadta parszor (ezt penteken szoktak a focistak, hogy odaadjak a mezuket altalaban a baratnojuknek, hogy kepviseljek oket az aznap esti meccsen).. aztan egyszer talalkoztunk is suli utan, ahol vegig nagyon cuki volt, de semmit nem lepett (nem csokolt meg) pedig hamarabb mar utalt ra hogy meg fog. Par napig meg beszeltunk, majd egyszer csak mar nem irt. Kb 5 napig nem beszeltunk, a suliban egymasra sem neztunk, majd irtam neki hogy mi a baja. Azt irta hogy rossz hete volt es nem beszelt senkivel. De ez szerintem nem igaz. Most ujra beszelunk, de mar nem sokat, es nem is flortol, szoval mar nem olyan mint regebben. Miert valtozott meg vajon? Nem ertem:(
2016. nov. 3. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Valaki más van a dologban szerintem

15/F

2016. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki más tetszik neki, szerintem.ez van a dolog mögött.
2016. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Osztom az előzőeket. Szerintem is valaki más van a dolgoban.
2016. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ujra elkezdtunk beszelni, megint flortol, es tegnap este at is jott... nagyon jol ereztuk magunkat, viszont meg mindig nem lepett semmit.
2016. nov. 6. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!