Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért változott meg a vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a véleménye, mit csináljak, hogy legyen kapcsoalt?

Figyelt kérdés
juliusban migismertem egy aranyos lányt egy buliban. Másnap elkezdtem vele írni zatán mindennap írtunk (szomszéd faluból van)..aztan megint voltunk egy buliban ott berugott és smároltunk és tobb is..Aztán kimentem hozzá a faluba rá 2 napra beszélgetni vele sétálni..Mondjuk ott nem volt semmi csak beszélgettunk aranyos lány volt..és a baratnoi mondták is, hogy tetszem neki ennek nagyon megorultem..aztan irtunk meg minden és megint kiartam menni hozzá, de mondta h maskor és mindig mikor megkerdeztem valami kifogasa volt..aztan már picit elegem lett meg minden mert én tenyleg nagyon belé szerettem és aztan megirtam neki hogy mi a szitu, mit erzek iranta..o meg valami olyasmit valaszolt, h fél h kimegyek hozzá és felolem novekszik a szerelem o számára pedig nem lesz semmmi és nem akar velem játszadozni..nem irtunk vagy másfél hónapot aztán megint elkezdtunk irni és meg mindig szeretem, de én nem tudom hogy mi van meg mit akar..koszi a valaszokat :)

2015. nov. 17. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyel vele kedves, de ne nyomulj ra tulsagosan tehat ne rogton azzal gyere hogy meg szeretned latogatni hanem eloszor meg beszelgessetek sokat akarmirol :) Szerintem erezni fogod hogyha o is ugy erez ahogyan te es szinte magatol fog jonni minden :) Hajra!
2015. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!