Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs szerelmi életem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerelmi életem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és még nem volt barátom, még nem csokcsókolóztam, nincs semmi alakulóban, de még csak nem is tetszett mostanában senki. Társasági lénynek tartom magamat, jól kijövök az emberekkel, vanna barátaim (fiúbarátaim is..), de mégsincs senki, aki többet akarna tőlem, vagy egyáltalán valaki, akivel én el tudnék képzelni bármit is. Mi lehet a baj, hogyan tudnék ezen változtatni?
2016. nov. 4. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi baj nincsen, ráérsz még nagyon :)
2016. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is ez van..mar egy idege nem tetszik senki se meg semmi.. De en ezen nem idegeskedek es te se tedd azt majd lesz idovel kapcsolatod :) 17/l
2016. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem találkoztál még olyannal.Ráérsz, nem kell kapkodni.Nem maradsz le semmiről.
2016. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En a te helyedben örülnék, van időd minden masra, es senki sem tereli a gondolataidat el... Ha tenyleg vannak fiubarataid az jo, mert fiukkal meg kell tanulni beszelgetni, de az hogy nem jon be senki, az nem problema... Vagy igazabol ha tenyleg semelyik fiu nem jön be a legkevesbe sem, akkorvkezd el nezegetniva lányokat, sosem lehet tudni...
2016. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
39%
Aki azt írja: nyugi van még időd, annak ne higgy. Nincs időd. Egyszer csak azon kapod magad, hogy mindjárt 30 vagy és még mindig nincs senkid. Mert középsuliba nem foglalkoztál a dologgal, egyetemen szintén nem a tanulmányok miatt. Utána munka mellett már még nehezebb lesz. Most kell megragadni minden alkalmat, akár tapasztalat szerzés céljából.
2016. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!