Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta tetovált vagyok nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tetovált vagyok nincs barátnőm, a szerelmi életem 0. Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Azelőtt 15 éves koromtól kezdve, rövid megszakításokkal mindig volt kapcsolatom. Visszafogottan kezdtem, de mára eléggé feltűnő, és néhány testrészem jó százaléka tetovált. Ezek ellenére nagyon visszahúzódó, csendes és rendkívül érzelmes vagyok, utóbbi talán túlságosan is, és a jövőbeli társamat is ilyennek képzelem el. Lehet, hogy az ilyen lányok nem tudják elképzelni magukat egy feltűnő helyen tetovált férfival?

2016. jan. 9. 21:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Keresgélj a szintén szétvart lányok közt
2016. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás ilyen olyan sztereotípiákat gerjeszt. Lehet azt gondolják ezek a lányok, hogy nagy szoknyavadász vagy. N
2016. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Félénknek és ugyanakkor érzelmesnek is tartom magam, és őszintén szólva nem igazán szeretem azt, ha valakin túl sok a tetoválás, talán 1-2 kisebb van, ami belefér, de függ attól, hogy milyenek azok a tetoválások, na meg hogy mennyire illik az illetőhöz, mert van, akinek nagyon nem áll jól, persze tudom azt is, hogy nem másoknak készül, de összességében véve nem kizáró ok, és nem is meghatározó. Hány éves vagy egyébként most, és mi számít feltűnő helynek?
2016. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Aki az alapján választ társat, hogy van-e varrva vagy nincs, vagy a tipikus "kis minta lehet de nagy ne legyen mert fúj" NagyonÉrzékenyVagyokLányok csak felszínesek, ilyen kapcsolatra ne is vágyj, én legalábbis nem vágynék a helyedben.


Egy szintén elég sok tetoválást viselő nő

2016. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Nem kizárható.
2016. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekem sem jönnek be a túl tetovált pasik.Max 1-2 még elmegy de nem feltűnő.Nem lehet,hogy azért tetováltattál,hogy menőbbnek tűnj és ezzel leplezd,hoyg visszahúzódó vagy? Mondjuk ez azért nem volt jó ötlet,mert szerényebb csajoknál ált. nem jön be az efféle, nagy menő csajok közül sokaknak meg határozottabb keményebb pasik jönnek be.Ne akarj olyannak látszódni aki nem vagy mert így mások sem fognak megérteni téged.
2016. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

nincs tetoválásom, ugyanakkor én is általában visszahúzódó vagyok (emberfüggő nálam. :D), érzelmes, mégsem ítélek el olyanokat, akiknek van tetoválása. sőt, még tetszik is. :).

viszont az igaz, hogy nagyon sok a sztereotípia a tetováltakkal szemben, főleg az eredete miatt.

2016. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ha nem a volt csaja van ráírva,meg nem halálfejek meg hasonlók engem pl nem zavar.

N/24

2016. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#3 22, és többek között kézfej, ujjak.


#4 Nem mondom, hogy ez velem a problémájuk, senki sem mondta még ezt, de mivel konkrét, elfogadható indokot sem mondanak, és a sikertelenségem nagyjából az első tetoválás idejétől datálható, ezért merült fel bennem ez a gyanú.


#6 Nem volt vele ilyen célom, nekem ez tetszik, így érzem jól magam. Az viszont biztos, hogy nem olyannak nézek ki, mint amilyen valójában vagyok. Ahhoz meg, hogy nem értenek meg, már hozzászoktam, néha magam számára is nehézkes :D


#7 Sok, bizony... nekem tetováltként is vannak előítéleteim bizonyos tetoválást viselőkkel. Fura, igaz? :D

2016. jan. 9. 22:18
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem horogkereszteket tetováltattál magadra, vagy az arcod varrattad ki nem hiszem, hogy lenne összefüggés. Van akinek nem tetszik, van akinek külön bejön, de őszintén nem hiszem, hogy ezen múlik.
2016. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!