Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy fűzhetek be egy Jehova...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fűzhetek be egy Jehova Tanuja-féle csajt?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly, kérlek ne trollkodjátok szét 😭. Ilyen csajjal még nem volt dolgom, és találkozáokon kicsit hideg, tartja a távolságot. Másrészröl sztem jól érezzük magunkat együtt. Az lenne a legjobb ha minélhamarabb feloldódna, hogy minél jobban meg tudjam ismerni :) Az a bajom, hogy idáig csak tipikus roszlányokkal volt tapasztalatom, akiknek lehet szívni a vérét..nah értitek. Elegem is lett belőlük. De az a mostani lány nagyon megtettszett nekem, érzem, hogy más mint a többi, viszont félénk/távolságtartó hogy érjem el azt, hogy feloldódjon?

2016. nov. 5. 00:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért.
2016. nov. 5. 00:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom de szerintem ne kezdj bele ebbe mert a végén ebbe még téged is beleránt. Bocsi hogy ilyen durván fogalmaztam
2016. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát sokat beszélgess vele, férkőzz a bizalmába, lehetőleg ne gúnyold a vallását, ha meg akar téríteni, először tégy úgy mintha hagynád xd de nem gondolnám hogy egy ilyen lány alapjaiban másképp működik, mint bárki más, tudd meg miket szeret, szervezz olyan programokat, légy jófej, add magad, és majd alakul :) az nem feltétlen rossz hosszútávon, ha a második randin nem fekszik be alád
2016. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy egy igazi jehovásnak te legjobb esetben is csak a második helyen fogsz állni?
2016. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Abszolút normális lány, a beszélgetések nem csapnak át térítő beszédbe, nem szokta felhozni a vallás témát. Csak zavar, hogy túl távolság tartó.
2016. nov. 5. 00:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
biblia, rózsafüzér, 2 tabletta partydrog
2016. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Abszolút normális lány, a beszélgetések nem csapnak át térítő beszédbe, nem szokta felhozni a vallás témát. Csak zavar, hogy túl távolság tartó.
2016. nov. 5. 17:20
 8/13 A kérdező kommentje:
bocs ez kétszer ment el
2016. nov. 5. 17:21
 9/13 A kérdező kommentje:
partydrog? nem akarom beginázni, nem a szex a lényeg, hogy egyszer megtörténjen, én összeszeretnék vele jönni :D
2016. nov. 5. 17:24
 10/13 anonim válasza:

Ezzel a kérdéssel és ezzel a hozzáállással sehogy.


Csak is úgy, ha te is J. Tanúvá válsz és bizonyítasz.

2016. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!