Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem egy lányba, aki jehova tanúja?

Figyelt kérdés
üzenetben írok többet, ha több információra van szükség

2016. márc. 11. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Legyél te is jehó:)
2016. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ateista vagyok :D
2016. márc. 11. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kis felvilágosítást kérek, ki az a jehova és mi az az ateista??
2016. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress mást gyorsan.
2016. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy minden nap kopogtassanak és megpróbáljanak megtéríteni akkor nyugodtan kezdj el vele ismerkedni. :D
2016. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha alapvetően jól megvagytok, lehet belőle egy jó kapcsolat, bár a Jehova tanúi elég komolyan veszik az ilyen dolgokat, viszont kell találni egyensúlyt a kettő között. Mellesleg sokkal közelebb érzem magam az ateizmushoz, és nehezen tudom elképzelni, hogy egy a vallást felettébb komolyan vevő valakivel jöjjek össze, de ez csak én vagyok. Neked kell eldöntened, érezned, hogy mennyire okoz ez a dolog nézeteltéréseket köztetek, mennyire tudjátok egymás gondolkodásmódját tolerálni.
2016. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Házasság után fog csak dugni.De a vallása miatt nagyon hű lesz hozzád.
2016. ápr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen parázni. Ha ő is szeret,és együtt akartok lenni,akkor hajrá!
2016. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!