Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17-20 éves fiúk! Nálatok ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-20 éves fiúk! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
15 Lány vagyok. Tudom fiatalnak hangzik tudom de mindig is a nálam pár évvel idősebbekkel jöttem ki jol. Amit megszeretnék kérdezni teljesen komolyan h ennél a korosztálynál van e esélye ugy egy lánynak ha egy darabig még nem szeretné elveszteni...?

2016. nov. 8. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
90%ban nincs. Egy 20 éves srác nem a két szép szemedért fog veled járni, szerinted azért járnak 5-6 évvel fiatalabb csajokkal mert szeretik hallgatni a fecsegésüket? :DD
2016. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Én ugyan már 24 vagyok de 2 éve volt egy barátnőm aki 14 volt és tiszteletben tudtam tartani hogy ő még várni akart vele. Egyébként sokan alapból nem jönnének össze ennyivel fiatalabb lánnyal, aki pedig igen ott hamar kiderül hogy csak arra kell e neki, vagy tényleg szereti és képes rá várni :)
2016. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze :D

17f

2016. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1 évet tudunk várni :'D
2016. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez a hét kamu sztorija gyk-n. Egy érett felnőtt 22 éves férfi, egy 14 éves általános iskolás kislánnyal?:DD Na nemár!:DD
2016. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elso es az elottem levon kivul a tobbi hulyeseg. Ilyenkor a legkanosabb egy srac, nem fog varni, vagy ha azt mondja fog, megcsal.
2016. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
#5 Miért lenne kamu? Lehet most újat mondok de némelyik ember szereti is a párját nem csak használja
2016. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szereti. De ennyi idosen nem a szived parancsol.

Nekem ismeroseim mind megcsaljak a szerelmuket mert nem tudnak mit csinalni. Es az a durva hogy a lanyok beleegyezesevel ami nagyon felidegesit...

Amugy demiszex vagyok, en turtoztetem magam erofeszites nelkul.

2016. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A lányok szeretik, ha dugják őket :D

"de te csak várj, míg felkel majd a pap" xD ...

2016. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet. De máshogy is meg lehet azt oldani.
2016. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!