Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik és nem tudom hogy elmerjem e hivni randira?! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit rég ota szeretek és nem tudom hogy elmerjem e hivni randira.. A haverjai mutattak beszélgetéseket hogy bejövök neki de nem tudom mitcsináljak.. Nem várhatok a végtelségig én se..
2016. nov. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, de ha te kérnél tőlem randit (pedig én férfi létemre úgymond elég könnyen adom magam) nem biztos, hogy elmennék ha el is mennék nem nagyon tudnálak komolyan venni egy két party max aztán ennyi.


De ez én vagyok, nekem az jön be ha a csaj ad jelet arról hogy bejövök neki, és ÉN kezdeményezek és tudja mikor adja magát oda nekem...nem csak úgy odavan b**va egy asztalra "edd meg" azt kész :/ az ilyenekből csak rossz kapcsolatom volt, vagy kizárólag szexen alapuló...aztán hamar elmúlt a mámor vagy én dobtam a csajt , vagy ő engem értelmetlen hülyeség. 24f

2016. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van közös ismerős, akkor valami közös mozizást, vagy biliárdozást szervezzetek a barátnőiddel inkább, ahová többek között őt is elhívjátok. Ott hátha szóba elegyedtek, van alkalmad megismerni, alkalmat teremteni neki, hogy szóba álljon veled. 44f
2016. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom mind a ketto kommentet es segitseget #2-ot megfogadom es hatha lesz valami..
2016. nov. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!