Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác és szívesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác és szívesen megismerném. Hogyan kezdjek hozzá? 15/l

Figyelt kérdés

9-es vagyok és az egyik évfolyamtársam tetszik. Azonban a nevét nem tudom, meg úgy amúgy róla bármit is.. :D Mit csináljak?


U.i.: Elegem lett plátói vagy viszonzatlan szerelmekből, ezért akarok most már a talpamra állni.



2016. szept. 12. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Derítsd ki a nevét. Osztályából egy lánnyal haverkodj össze, nézd meg kiket vettek fel idén és az alapján, vagy ha van kit ismersz az osztályából annak fb oldalán ismerősei közt keress....ezer megoldás van. Még lenne egy, de gondolom nem mersz odamenni hozzá beszélgetni, de ráköszönni se.
2016. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha bárki is azzal jönne hogy szerinte a fiúnak kéne kezdeményeznie vagy taszítja őt hogyha a lány kezdeményez, gondolojon arra, hogy igen, volt ilyen idióta aki megpróbálta ezt a dolgot. :D Ugyanis a fiú talán látott párszor de szerintem ő sem tud felőlem semmit :D
2016. szept. 12. 21:52
 3/10 A kérdező kommentje:
De! Simán! :DD
2016. szept. 12. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:

1 randi biztos lesz belole, ha te mesz oda hozza :)


En ugy csinalnam, odamegyek, kozlom vele, hogy szivesen megismernem, es elhivom fagyizni/hambizni/ gofrizni [FOLYT KOV]

2016. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elso talalkozason nem kozolnem vele, hogy tetszik/beleestem. Chatelnek vele egy kicsit, aztan a masodik "randin" dobnam be neki ezt a temat :)


Sok sikert!

2016. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elozo ketto vok!

Habar lanyok teren nem allok valami jol fiu letemre, de ez nallam nagyon nyero, es megse olyan nyomulos. Ja es egy dolog, ha te kezdemenyezel, kicsit legy ovatosabb, nehogy kihasznaljon!!!!!!

2016. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
U.I: Zoldpaccsert kerhetek :)
2016. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! És hogyan legyek óvatos?

Barátságos embernek tűnik és általában az osztálytársai közelében van. De akkor hogy beszéljek vele négyszemközt? Ja, és kb. fél óra faces kutakodás után megvan a neve! :D

2016. szept. 17. 19:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg írjak rá facebookon? Viszont ezt a legvégső esetnek szántam. Sokkal bátrabb dolog kiállni és elmondani a dolgokat meg persze bemutatkozni.
2016. szept. 17. 19:05
 10/10 anonim válasza:
Na fejlemények?:3 mi volt?
2017. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!