Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Magas fiúk, ti hogy csókolnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas fiúk, ti hogy csókolnátok meg elsőnek egy alacsony lányt?

Figyelt kérdés
Adjatok ötleteket és meséljétek el ha már veletek fordult elő ilyen, hogy miképp történt.

2016. nov. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és alacsony!

Sokat segít ha lehajolsz!

Vagy engem pl mindig emelget a barátom! :)

2016. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jártam egyszer egy lánnyal, aki kicsike volt (158 cm, én 180... ) Nagyon nyitott gondolkodású, kiegyensúlyozott lány volt, az alacsonságát nem negatívumként fogta fel.

Amikor hazakisértem, bucsúzáskor mindíg keresett magának egy járdaszegélyt, amire ráállt, és úgy csókolóztunk...


Isteni élmény volt...


A gátlások sokszor csak az agyunkban léteznek...

2016. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom ilyenen még nem gondoltam. Max vinnék egy kis széket vagy sámlit amire leülnék és úgy 😐 vagy felálna rá és úgy 😉
2016. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehajolnék hozzá oszt' meg csókolnám:D
2016. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
172 nem alacsony, tudom... Párom 185. Csók közben mindig lábujjhegyen állok mire észreveszem magam. De amúgy csak simán lehajlás. Vagy, ha lehet űlve/fekve, mindegy milyen magas. Űljön az öledbe. :)
2016. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!