Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Alacsony lányok milyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányok milyen egy magas fiúval járni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Facebookon rámirt egy teljesen ismeretlen lány hogy megszeretne ismerni.Nem kamu profil, meg küldött fotokat az arcárol meg minden. Ő 15 éves én is annyi vagyok.Csak mint kiderült ő 154 cm és 45 kg én meg vagyok 194 és 83.Azért akárhogyis nézzük az 40 cm különbség, és itt jön a kérdés lényege:mindennapi helyzetekben, vagy romantikázásnál: csók, kézenfogva sétálás ölelkezés mindenféle ilyesmi dolgok, azek nem kényelmetlenek? Persze tudom hogyha valaki szeret valakit akkor nem ez az elsődleges szempont de azért érdekel hogy mégis milyen.A másik az hogy 15 éves vagyok ugye mint irtam, de én most rájöttem, hogy nemigazán értem a nőket, lányokat. Ezt senkise vegye sértésnek nemazért irom.Gondolom a lányokse értik a fiukat sokszor.De ha rámirt hogy megakar ismerni,előtte még nem is láttom seholse, és már beszélümk kb 3 hete vagy 1 hónapja,de mindig én irok neki, de ha beszélünk akkor tök jó mert azért 2 naponta mindig beszélünk akkor tök happy meg minden.Szoval tetszhetem neki? Mert csak ő akart megismerni+jófej de ő sosem ir.Szoval nemvágom. Bocsi hogy igy elhúztam a szöveget csak szeretek részletesen irni dolgokat.A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. szept. 21. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hibákért.
2016. szept. 21. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pasim kb 30 centivel magasabb nálam és imádom

Én szeretem ha egy fiú magas

2016. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Helló én 16 vagyok (fiú) és baratnőm meg köztem 33 centi van de semmiben nem "zavar" minket. Ölelésnél rá szokott állni a lábamra és tiszta aranyosak vagyunk, csóknál meg vagy az ölembe ül vagy pedig állva felkapom az ölembe és ő átkarol a lábával és úgy csókoljuk egymást. Fél éve vagyunk együtt. Semmiben nem okozott gondot a magasság. Sőt így tökéletes. Hátulról úgy tudom ölelgetni hogy a fejem az ő fejére rakom, komolyan mondom tiszta jó. Ne aggódj ezen.


A második részére:

Figyelj, a lány azt akarja hogy szükséged legyen rá hogy érezze hogy fontos számodra és hogy nem bírod sokáig anélkül hogy beszélnétek. Nyugodtan írjál neki és beszéljetek meg egy találkozót. Nem véletlenül írt rád 😉 sok sikert!


Mégegyszer: 16/F és 33centi különbség.

2016. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%

Én konkrétan nem tudom hogy milyen egy magas fiúval járni, mivel fiú vagyok. Én, és a barátnőm között, 32cm különbség van. Ő 40-45 kiló, én meg 90. Konkrétan én 195cm vagyok, a barátnőm meg 163cm. 17/F barátnőm 14.

De amúgy szerintem nem számít annyira a magasság. Legalább is a barátnőmet nem zavarja, hogy magas vagyok :) De persze vannak olyanok, akiket zavar.

2016. szept. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon jó lehet! Igaz még nem volt úgy különösebben nálam sokkal magasabb pasim de szerintem az tökéletes lehet :)

Főleg úgy ahogy a hármas válaszoló leírta!!!! Az tükröz mindent!

L

2016. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A 3. válaszolónak külön köszönet, mert az volt a leghasznosabb! :)
2016. szept. 22. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Érezd jól magad. Minden rendben lesz veletek. Sokáig ha összejön! :) #3-as
2016. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!