Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatom, hogy bejovok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misshutcherson kérdése:

Hogyan tudhatom, hogy bejovok egy lánynak (lany vagyok en is)?

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha pl szerelmesen néz rád, vagy eléggé olyan dolgokat tesz feléd ami elég egyértelmű
2016. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
21%

Nem tudhatom a motivációidat. Divat, kíváncsiság? Azért nem érdemes ... Biztos soha sem tetszett egy fiú sem? Ha tényleg sosem, akkor vagy tényleg "más": ez esetben tapasztalat híján nem tudok tanácsot adni.

De ha igen, és csak az ismerkedés problémái miatt fordulsz a lányok felé, inkább gondold végig, mi lehet a probléma. Egy kis diéta, egy kis sport, csinosabb öltözködés, barátságosabb hozzáállás sokat segíthet. Pl. ha magas vagy, nem biztos, hogy ki kell zárni az alacsonyabb fiúkat.

Az is segíthet, ha eljársz vmi értelmesebb társaságba, közösségbe, ott is találhatsz Neked való párt.

2016. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Előttem lévő: A kérdés arra irányult, honnan tudhatja valaki, hogy tetszik-e egy lánynak. Ebben nincs benne, hogy biszexuális vagy leszbikus a leányzó. Nyilván aki nem meleg, még akkor sem fordul az azonos nemhez, ha "csalódott" bennük vagy "ismerkedési problémái vannak", tehát az minimum már eleve biszexuális. És megjegyzés: Nem csak "divatleszbikusok" élnek a földön.

De én is eltérek a témától.


Amúgy meg: Először is érdemes megtudni, hogy van-e benne valamennyi hajlam, mert anélkül minden baráti érintést eléggé könnyű félreérteni. De pár elvetett célzással könnyű puhatolózni. :) Vagy pl.: adj neki apró ajándékokat, bókolj neki sokat, nekem ezek általában be szoktak válni.

2016. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként biszexuális vagyok, es van hajlama, az tuti 😂

Szóval kb egy hónapja ismerem, es hat egy alomno, úgyhogy gondoltam arra, hogy parkapcsolati ugyek fele terelem a temat, vagy valami lmbtq megjegyzést teszek... Hat hatha. Remélem ettől nem igazan fog homofóbnak nezni😢 (meg nem coming outoltam)

2016. nov. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!