Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányként milyen indokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként milyen indokkal szólítanátok le egy nektek szimpatikus fiút az utcán?

Figyelt kérdés

Fiúk, ti örülnétek, vagy inkább gáznak tartanátok, ha egy lány megy hozzátok, ismerkedés céljából? :)

18/l



2016. nov. 16. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem gáz
2016. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
#1 vagyok így lett barátnőm ;)
2016. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ja én 16 vagyok
2016. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék neki, szerintem egyáltalán nem gáz
2016. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyik sem.Beszélgetünk, ismerkedünk.Nincs abban semmi. :)

23/F

2016. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dreed ***** válasza:
Nálam általában tüzet kérnek ilyenkor,vagy randomra rávágják hogy keresnek valamit csak nem ismerik a várost.
2016. nov. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bármivel igazából.

Ha szimpatikus vagy akkor kb bármilyen indokkal. De ez emberfüggő. És egyáltalán nem gáz, én természetesen örülnék. Az biztos, hogy nem küldenélek el melegebb éghajlatra, maximum rövidre zárnám a beszélgetést, de ennyi. Nincs vesztenivalód :) hajrá, sok sikert.

19/F

2016. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én őszintén csinálnám, nem kertelnék. Ilyen " Szia, lenne kedved ismerkedni?" Kb így. Vagy nemtom, mert szerintem pl az útbaigazításkérés az olyan mű, ha amúgy tudjuk, hogy merre kell menni, és az olyan álságos, az olyan nem jó, mert közben átverjük.
2016. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noncsicat válasza:
Amúgy ha útba igazítást kér valaki, nem csak annyi hogy memondja merre menjek, és vége? Hogy tudtok ezután tovább beszélgetni? :D
2016. nov. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, nem tom, Előző, jó kérdés:D Csak ez jutott most eszembe, de én nem is csinálnám:)
2016. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!