Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha megkedveltem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megkedveltem, értékelem, többre tartom kortársainal és többet szeretnék tőle? 19/F

Figyelt kérdés

Tehát, a kérdésemet kicsit kiegészítve: Mit tegyek, ha megkedveltem, értékelem, érettebbnek tartom a koránál és egy normális kapcsolatba is belekezdenek vele.


Röviden lehetetlen leírni az egész szituációt, köszönöm a turelmeteket.

Tehát, van egy lány 16 éves régóta ismerjük egymást, szerintem sosem voltunk egymásnak közömbösek csak sajnos sok volt a kizáró tényező (barátnőjével voltam kapcsolatban, előtte pedig azzal a lánnyal akinek az édesapja a jelenlegi mostoha apja és nem igazán szeret.) Utóbbin lélekben túl léptem. Az egész úgy kezdődött, hogy be követett instagrsmon, lajkolgatott, vissza követtem, visszalajkoltam. Snapen is ugyan ez persze az ott megszokott módon. Írtam neki ma hogy régóta nézegetem de a kizáró okok miatt nem írtam neki eddig. Felsoroltam az okokat is. Erre kaptam egy ilyen választ, hogy: "ezek nem okok haha." Utana írtam neki, hogy de azért remelem nem baj, hogy most írtam. Erre a válasza először el viccelt volt: egy "haha de baj"-al elintézte de utána írta, hogy: "dehogy baj, csak Viccelek". Mondhatni sokat beszélünk, de semleges témákról. El szeretnem hívni valahova, de en ilyen helyzetben meg Bem voltam, általában idősebb lányokkal foglalkoztam. És a legeslegfontosabb kérdés a végére , az ilyen idős lányoknak hogyan lehet megdobbantani a szívet? Meg annyit tennék hozza, hogy a korosztályában kiemelkedő, sokan odáig vannak érte és minden nagyképűség nélkül annyira en sem tartom magam egy csúnya srácnak. Többek között felek a külsős emberek reakciói tol. Előre is nagyon szépen megköszönöm minden egyes ÉRTELMES választ! :)



#randizás #kezdeményezés #szimpatikus lány értékelése
2016. jún. 7. 03:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen korban a legegyszerűbb belobbantani a szikrát. Úgyhogy ettől ne félj. Csak hívd el valahova, legyél vele. Ennyi. Amúgy ez tényleg ilyen nehéz? Naponta 100+ ilyen kérdés jön, az oldal előtt ezt az emberek maguktól nem tudták megoldani? Amúgy most nem téged bántalak, de privátban írd meg nekem, kérlek, hogy miért tetted ki ezt a kérdést. Egyedül nem tudnád felszedni? Nem jutna eszedbe, hogy elhívd valahova és együtt töltenél vele annyi időt, amennyit csak enged/lehet? Mert ennyit tehetsz. Meg kell ismernetek egymást, beszélgetni, együtt szórakozni és kész. Ennyi. Köszi, ha megmagyarázod és remélem összejöttök. Sok sikert és kitartást! ;)
2016. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!