Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért mond igent egy második...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond igent egy második randira, miért mond konkrétan időpontot egy lány, ha nem érdeklem és közömbös vagyok számára?

Figyelt kérdés

Internetről ismerem, most tartunk az ismerkedési fázisban, egy randi is volt már. Ami szerintem jól sikerült, mert azóta megbeszéltünk egy másikat is, ami hamarosan esedékes lesz. Konkrét időpontról van szó, nem időhúzásképp csinálja szerintem. Én 20 éves srác fiú/férfi/srác vagyok, ő 19 éves lány. A probléma ott kezdődik, hogy eddig mindig csak én írtam. Volt, hogy kimaradt 1-2 nap, hogy ír-e, de nem írt. Viszont ha én írok akkor érdeklődő, vissza is kérdez meg minden. Alapból úgy vagyok vele, hogy felejtős, de ha így van, miért nem koptatott le a randi után akármilyen kamu szöveggel? 3 hete beszélünk amúgy. Esetleg még arra tudok gondolni, hogy mivel internetes ismerettseg, kíváncsi meddig küzdök érte. Ez lehet?


Köszi a válaszokat / tanácsokat!


2016. nov. 18. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem akar megbantani..ezert nem koptat le:( (nem bantasbol irtam)
2016. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zedricht ***** válasza:

Lehet, hogy azért csinálja mert tipikusan úgy gondolkodik, hogy "jaj ha nem ir rám nem érdeklem, de én nem írok neki" lány.

De ne legyen igazam, ha randizik veled, akkor biztos oka van:D

16F

2016. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak ingyen akar dolgokat.
2016. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt kétlem, hogy ingyen akarna dolgokat, mivel az első randi sem a pénzről szólt (sétálgattunk és beszélgettünk) és a második is hasonló lesz.
2016. nov. 18. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá : Lázár Gergely - asszertív kommunikáció az ismerkedésben


És ne azt figyeld, a másik mit akar, hanem azt, hogy te mit akarsz. Ne FELTÉTELEZÉSEKEN alapuljon a kapcsolatotok. Ne az Internet mondja meg, mi legyen a közös jövőtök, vagy, hogy te mit akarsz. Mond el neki, hogy mit érzel, amikor nem ír vissza, és kérdezd meg, hogy mi az oka? Lehet teljesen más, mint amit te gondolsz!

2016. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Második randit akar, de nem beszéltél vele, hogy miért nem ír vissza gyakrabban és azt hiszed, hogy nem tetszel neki.

Miért akarna második randit? Lehet, csak nem sieti el és nem 5 perc alatt eljutni a sziától az ágyig.

2016. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!