Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van egy barátnőm, aki...

Ha van egy barátnőm, aki kicsit gazdagabb lett és egytől egyből beképzeltebb is, és mindneki elvan vele, hogy "jaj de szép", "jaj de szexi", ő meg élvezi, és konkrétan meg is baszatná magát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit tehetek az ellen, hogy először is engem is figyelembe vegyyenek, másodszor meg, hogy vissza változzon? Ő nem ez az ember. Engem meg konkrétan levegőnek néznek, és ha tetszik nekem valaki, rögtön összejön vele. Eddig türtem, de már nagyon kezd szarul esni.Nem mellesleg, nem hiszem, hogy 14 évesen ezt az életet kéne járnia. Próbáltam már vele erről beszélni de esélytelen. Leszar. 14/L

2016. szept. 13. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem keress másik barátot. Sajnos ez a valódi arca, mert ezt hozta ki belőle a megváltozott anyagi helyzete vagyis a szülei megváltozott anyagi helyzete mivel 14 évesen gondolom nem a saját fizetéséből nagyzol. Akit ennyire megváltoztat a pénz így, hogy azt gondolja barátokat vehet kilóra és vesz is a régieket meg csak úgy ejti az csak akkor veszi vagy venné észre magát, ha a pénzforrás elapad és a "fizetős barátok és a hárem" tovább lép. Utána te lennél újra a barátja megint. Ilyen "barát" ne kelljen neked... :)
2016. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem jobb, ha útjaitok elválnak. Vagyis szakítotok.
2016. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem se foglalkozz vele többet. 14 éves vagy, akkor most mentél 8.-ba?
2016. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 János Gilján ***** válasza:
66%

Bizony az irigység nem szép dolog. Azt akarod, hogy inkább rád figyeljenek és ne őrá, valamint bukja el a családja a pénzét? Te is szép barát lehetsz...

Az meg, hogy szerinted "megb.szatná magát", mindössze a te feltételezésed. Mellesleg 14 éves korban már teljesen normális, ha az ember lánya a pasikon és a szexen gondolkodik. Én pasi vagyok, de 14 évesen én is eléggé rá voltam már pörögve a szex témára.

Hogy mit csinálj? Vagy fogadd el a szitut, vagy hagyd őt békén.

36F

2016. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát nemtudom, szerintem hanyagold egy kicsit, tudom hogy ez rohadt nehéz,csak egy pár hétig próbáld! Hívni fog,és elmondod neki hogy változtasson vagy off.


15/f

2018. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!