Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de nemtudom hogy közeledjek felé? Vélemények?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, de észre se vett szerintem annyi szép lány van még ebben a suliban...Nem merem bejelölni meg egy évfolyamtársamnak is tetszik pedig neki van barátja meg minden...Szóval remélem éritek...fogalmam sincs mit tegyek
2016. nov. 21. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, legyen rendben az önbizalmad és bátorság!Nyugodtan jelöld be és írj rá!
2016. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mit tudok rá írni?...és ha másnap kiröhög vagy valami? Xdd meg lány létemre "kezdeményezek" az nem ciki?
2016. nov. 21. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki ha a lány kezdeményez, ez nem az 1900-as évek. :D
2016. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Elhiheted, hogy téged lány létedre nem fognak annyit b*szogatni XDD mintha egy fiú írna rád na őt nagyon... Ezért is kicsit visszahúzódobb fiú vagyok én XD

2016. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fiúkat miert baszogatjak?:DD
2016. nov. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!