Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol talalkozhatnek szep...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalkozhatnek szep lanyokkal?

Figyelt kérdés
14 vagyok de az idosebb lanyokat szeretem mert gimis vagyok es minden osztalytarsam 1-2 evvel idosebb es igy erettebb is vagyok(mondtak sokan ezert biztos vagyok benne). A suli kilove es nem bulizom.

2016. nov. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Könyvtár, üzlet, edzőterem, utca, nyáron strand, kirándulás.
2016. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
HÁt még ezt sem tudod?? a széplánytkeresek.hu-n is sokan vannak, meg még lehet látni őket, széplányvagyok fesztiválon, amit 4 hónaponként rendeznek meg..
2016. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nagyon érett vagy, mások mondták akkor biztos..


Amúgy kint az utcán meg itt gyakorin szép lányok vannak, ezt nem irónikusan mondtam :D

2016. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom ha a tobbi 35 16 eves osztalytarsam azt mondta hogy veluk egy szinten erett vagyok, akkor igen, elhiszem:) es ha lehet be azzal foglalkozzatok hogy minel suttyobb valaszt adjatok egy pont erre kitalalt oldalon:))
2016. nov. 29. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Koripálya?
2016. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már bocs, ha így vélekedsz az oldalról, akkor mi a pélónak itt tetted fel a kérdést.. egyébként is ha anyira érett vagy akkó mié nem tudod megoldani, mint a többi veled egykorú lekvároskenyérevő He?
2016. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Figyuka He! Nem azt mondtam hogy erett vagyok mint egy felnott hanem hogy erettebb mint egy 14 eves es azert nem tudom megoldani mint a tobbiek mert az ismeroseim a suliban ismerkednek de nekem az nem jo ha erdekel elmondom privatban.... Es azert kerdezem itt mert talan ez a legismertebb oldal erre a celra kitalalva:)
2016. nov. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!