Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Már töbször megkérdeztem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már töbször megkérdeztem de most pontosítok. Ez a lány ilyenkor mire gondolhat, mit akarhat?

Figyelt kérdés

Szóval az első randink nem sült el túl jól. Legyen elég annyi, hogy lekéstük a mozit. Neki ez volt az első randija. Aztán beszéltünk, hogy legyen máskor is. Na ez 2 hónapja tolódik. Aztán bunkón ráírtam, hogy szerintem nem akar megbántani ezért nem csak tolja a randit, de ő csak azt mondta, hogy nem és nem hiszel nekem. Mondom, jó, hiszek neked....

Tegnap ráírtam, hogy mi lenne, ha elmennék moziba a hétvégén. Ő erre azt felelte, hogy: úgy mint legutobb? Aztán úgy beszélgettünk ( messengereztünk ) egymással, mintha semmi sem történt volna. Ilyenkor azt sem tudom, hogy mit gondoljak, nem hogy mit érezzek.... Bízom benne, de lehet, hogy nem akkar menni? Nem értem a lányokat. Mondanám azt, hogy kétségbe vagyok esve, de nem tudom. Nem vagyok az a tipikus mai tini aki hetente váltogatja a barátnőjét, én nem szeretném megbántani és csak akkor megyek el valakivel randizni, ha tudom, hogy tetszik nekem. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy nekem ez tényleg fontos és nem csak úgy mondom. Szerintetek? Mire gondolhat a lány? 15/F



2016. dec. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de lehet hogy vajas kenyérre vágyik :)

17F

2016. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem moziba hívnád el? Mondjuk menjetek egyet sétálni ott beszélgetni is lehet.


Amúgy én a helyedben megkérdeztem volna ,hogy miért toljátok ennyit. lehet ,hogy van valami a háttérben amiről nem tudsz.

2016. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#1 igazan kilehetned magadat máshol is, vagy 17 évesen kérdezd meg anyukád, hogyan illik viselkedni.


Kérdező:

Egyébként szerintem összevan zavarodva. :)

2016. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én aztán még rosszabb vagyok ebbena "csajozás" témában (randim sem volt soha), de szerintem ő sem tudja mit akar. Egyébként csak a messengeren beszéltek, vagy találkoztok élőben is néha?
2016. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!