Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 éves lány vagyok és most a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és most a fiúk tanácsait szeretném kérni. Megkérdeztem egy fiútól hogy járna-e velemen és azt mondta hogy 'bocsi de most nem szeretnék járni senkivel és amúgy is szar srác vok te nálam jobbat érdemelsz'. Ez meg mit jelent?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy udvariasan lekoptatott. Nem tetszel neki, ennyi.
2015. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Xarik rád,csak nem akar megbántani.


37/Kan

2015. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak "kedvesen" leszeretett volna koptatni.
2015. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... szépségem...diszkréten közölte veled, hogy szerinte nem vagy elég jó neki, de lehe hogy csak beijedt(úgy 30% esély), ne vedd magadra mer' bizti találasz olyan fijut magadnak amelyiknek te is tetszel és ez kölcsönös is...remélem segítettem, de soha ne add fel:)
2015. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

#2


xDDDDD

2015. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!