Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok, ha egy lány ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Hogy: Meddig várjak még míg elhivsz valahova ?

Vagy valami hasonló szöveggel? És honnan tudom, amugy,hogy tetszek egy pasinak? Tényleg szeretnek a pasik "vadászni"?



#randi #csaj #szerelem #pasi #mits szólnátok?
2016. dec. 3. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Amúgy ha nekem ilyet mondana az aki tetszik kiröhögném majd elhívnám valahova.

2016. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogy mutatod h tezsik egy lány ?
2016. dec. 3. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Mosolygok , teljesen máshogy nézek rá.

Ha a suliban az aulában állunk őt keresem. Sokat pillanatok rá.

2016. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és facebookon is kimutatod felé ezt ?
2016. dec. 3. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ne így mondd meg neki xd Célozz inkább rá, vagy ha elmész valahova akkor mondd hogy elmennél de nincs aki elkísérjen és ha egyből rávágja hogy Ő elkísérne akkor nagy az esély rá hogy bejössz neki. Nem tudom hogy érd el, hogy Ő hívjon el valahova, mert ha nekem tetszik valaki akkor egyből elhívom valahova szóval próbálkozz a célzásokkal. :D
2016. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd így, alakítsd úgy a beszélgetést, hogy ő ajánlja fel, hogy menjetek el valahova. Az utsó jól leírta.
2016. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából?


Elkezdenék incselkedni. ;)

2016. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt válaszolnám, hogy semeddig gyere a kocsmába inni romantika meglenne aztán meg a szórakozás hogy a két részeg lokottke egymásra talált :D :D :D :D
2016. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék és ez után elhívnám mindenképp. Illetve Facebookon úgy mutatnám ki, hogy sokat írok neki, keresem mindig, sokat kérdezek, esetleg intimebb téma, meg sokkal nyíltabb a beszélgetés.
2016. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!