Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám megnövelni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megnövelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Általános óta kissé kövér srác vagyok, vastag szemüveges, összevissza hajú, és kocka, másszóval nagyon tipikus programozó-kinézetem van. Lefogyni már évek óta próbálok, de mindig visszacsúszok, mert nincs akaraterőm, ha ráírok egy lányra, vagy nem ír vissza, vagy csak nem lesz belőle semmi, csak kínos pillantások a folyosón. Mindig újra megpróbálok ráírni valakire, és minden alkalommal nagyon rosszul érzem magam, azon filózok, hogy "ezt nem kellett volna írni", "ez a smile rossz ötlet volt" meg ilyenek. Való életben alig van esélyem beszélgetni, mivel nem jut eszembe semmilyen téma, és olyan lányok közelében, akik tetszenek, leblokkolok, és meg se szólalok inkább. Vannak lány barátaim, azért, mert aki nem tetszik, azzal tudok beszélgetni, de így csak csúnya lányokat ismerek, akik jó társaság, de nem kezdenék bele velük egy kapcsolatba. Plusz mindig olyan lányok tetszenek meg, akiknél nulla az esélyem, vagy korkülönbség, vagy társadalmi presztízs miatt. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Mit tudnátok ajánlani?

16 f



2016. dec. 12. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tehát te csak szép lánnyal jönnél össze, holott te nem nézel ki jól?!
2016. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
fodrász, kontaktlencse, árkád + kondi kész
2016. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
plusz alázat...
2016. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
elég komoly szándékaid lehetnek ha egymás után írsz rá a lányokra...
2016. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért jönnék össze olyan lánnyal, aki nem tetszik? Megcsókolni se tudnám, mert nem találom vonzónak, és már így is a béka feneke alatt vannak az igényeim. Mi értelme van egy egyoldalú kapcsolatnak? Sajnos nem vagyok olyan-fil(nem emlékszem a megnevezésére), aki képes beleszeretni a másikba kizárólag az intelligenciája, belsője miatt, nekem is szükségem van egy kis minimális vonzalomra azért.
2016. dec. 12. 22:17
 6/21 anonim ***** válasza:

akkor mit vársz... ugyanúgy a lányoknak is

és ahogy írsz nem hiszem hogy annyira lent lennének az igényeid...

2016. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4. Ezek a ráírások nyilván nem naponta követték egymást, 3 év alatt 5 lányra írtam rá, persze nulla sikerrel. Illetve az egyikkel valahogy összebarátkoztam...
2016. dec. 12. 22:20
 8/21 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényegét tekintve nem az volt, hogy miért nem jövök be a lányoknak, hanem hogy hogyan tudnék ezen változtatni :)
2016. dec. 12. 22:21
 9/21 anonim ***** válasza:

én pedig válaszoltam hogy alázat :) mert lehet rosszul látom de az belőled hiányzik vagy ha van is igen csekély mennyiségben

és esélyt adni annak is aki nem felel meg az "elvárásaidnak"

mert ilyenkor abba kell belegondolni h neked milyen rossz mikor a lányok sorba visszautasítanak 14/l

2016. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Alázat? Hova alázkodjak még? Tudod hány lány tett friendzoneba már? Még ha csak rövid időre is, teszem azt nyaralás alkalmával? Épp a megalázkodásból van elegem, meg hogy nekem kell kezdeményezni, persze sikertelenül. Pont ezen szeretnék változtatni!
2016. dec. 12. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!