Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Biztos voltam benne, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos voltam benne, hogy lesz valami, de most megakadt a dolog, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, most végzős (én 10.es vagyok) aki már am is régóta tetszik mert valami eszméletlen helyes, de sose beszéltem vele, szóval ez olyan plátói dolog...volt, amíg a sulis szalagavató utáni after partyn össze nem "ismerkedtünk". Sokat beszélgettünk, táncoltunk, meghívott italra is, és sokszor megölet vagy megpuszilt az este folyamán (csók nem volt). Utána a suliban csak egyszer találkoztunk akkor mosolyogva köszönt, de semmi egyéb.

Aztán egy hét múlva egyik este rámírt, hogy kicsit homályosak az emlékei és nagyon fél hogy beégette megát a bulin. Én megnyugtattam, ogy semmi nem volt és hogy nagyon jó volt vele. Utána olyanokat írt, hogy milyen szép voltam, hogy más voltam, mint a többi lány, hogy ha hozzáértem csak arra gondolt, hogy ez milyen jó, vagy ahányszor elkerültünk egymástól mindig azt várta hogy újra lásson, és hogy a suliban minden nap engem keresett. Szóval ezeket a tipikus dumákat amikor nagyon fel akarnak szedni valakit:D Még egy nagyon erős célzást is tett arra, hogy találkozna velem, ezért biztos voltam benne, hogy a suliban megkeres és elhív.

Azon a héten többször is találkoztunk, és mindig köszönt, vagy csak egyszerűen úgy nézett, hogy alig tartott a térdem és iszonyú zavarba jöttem, de soha semmi több. Nem értem miért csinálja, vagy hogy akar e valamit. Nem hiszem, hogy csak szórakozott volna, mert ahhoz túl kevés dolog történt.

Nem tudom mit csináljak, mert nagyon szeretném ha ebből lenne valami, de közben nem igazán tudok mit tenni, mert túl sok kapcsolat nincs közöttünk ráadásul ő felettem is jár és ez egy kicsit megbonyolítja a dolgokat...

Szerintetek mit tudok tenni ilyenkor?



2016. dec. 12. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszelgessetek meg facebook-on vagy ahol rad irt :) irj ra te vagy 2-3 napig ha nem ir o es ha azutan o is fog irni akkor minden rendben, ha nem akkor hagyd :/ ... De a leirtakbol biztos tetszettel neki :). Beszelgessetek csak ennyit tudok mondani. Ha te nem kuldtel vissza jelzest hogy tetszett neked is akkor kezd el.megtenni mert lehet azt gondolja hogy nem erzel ugy mint o...altalaban mikor tetszik valaki nem tudod leolvasni mit erez.
2016. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!