Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sóher dolog lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sóher dolog lenne egy lányt úgy elhívni moziba, úgy, hogy van 2 ingyen jegyem?

Figyelt kérdés
Ott fognak megrohadni a polcon, mert egyedül az életbe nem megyek moziba. És amúgy is nagyon tetszik egy lány:)

2016. szept. 10. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szia van két ingyen jegyem nem jönnél el velem azer mondom el h ingyen van mer félek randira hívni téged.
2016. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dreed ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem az.szerintem még örülne is neki,hogy őrá gondoltál.
2016. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
nem mindegy hogy mennyibe kerul? onnantol hogy te hivod el te állod ugye a randit így is te állod a jegy árát is azt a 0 Ft ot amibe neked kerül mivel nálad van a kupon teljesen rendben van igy is ezért állok picit értetlenül a kérdés elott :D
2016. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyes kb. Talált süllyedt :DDD.

Csak nem mondanám, hogy ingyen van. 3-mas: Arra gondoltam, hogy nem tart-e zsidónak amiért ingyenjeggyel hívom randizni.

2016. szept. 10. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
miért? ha nyersz a rádióban mondjuk 2 ingyen koncert jegyet akkor is van 100 ismerősöd minimum abbol 80 mondjuk szereti a bandát és te mégis RÁ gondolsz szerintem jó érzés lenne neki ha rá gondolnál illetve ha el akar menni veled akkor akkor is elmegy ha ingyen van meg ha 20k ba kerül akkor is :D 3 as voltam :D
2016. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk/lányok mindenkinek ment a zöld kéz. :D
2016. szept. 10. 19:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyel neki kajat hozza ugy fizetsz is
2016. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sóher, legalább megoldódik a "ki fizeti a jegyet" dilemma is.
2016. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért volna az? Hülye egy felfogás ez.
2016. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz. Ő úgysem tudja, hogy honnan van a jegy, vetted, kaptad, nyerted...teljesen mindegy szerintem. Max. mozi előtt vagy után beültök valahova és meghívod valamire vagy a moziban veszel neki valami nasit, innivalót.
2016. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!