Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pár nap múlva lesz az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva lesz az első talim egy olyan lánnyal akivel eddig csak facen beszéltem. Össszetudnék még jönni vele aznap, vagy várjak még egy kicsit?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzet. Én 17 éves vagyok, és még nem volt barátnőm, nem tudom, hogy mi a szokás első talin, és az csak mégjobban megnehezíti a dolgom, hogy a lány, akivel talizom, neki se volt még senkije, ezért még sztem ő se tudja h mi a helyes ilyen helyzetben. Másfél hónapja beszélek vele facen, mégcsak képeken láttuk egymást, de a képek alapján tetszünk egymásnak. Tudja, h összeszeretnék vele jönni, és sztem ő is velem. De most így az első talin mi általában a "szokás"? Csak beszélgessek vele? Már nem bírok tovább várni, nagyon összeszeretnék már vele jönni. Több haverom mondja, bíztat, hogy már ezen az első talin smároljam le. De mivel a csaj valszeg nem is smárolt még, ezért nagyon nem tudom hogy ezt érdemes-e megpróbálni, nem fogok-e felsülni. Vagy ha a csókot nem látom majd jónak, akkor megkérdezhetem szerintetek, hogy szeretne-e többet mint barátság? Nektek mi a véleményetek? Tudtok valami jó tanácsot adni?

Lányok véleményére is kíváncsi vagyok.



2016. dec. 16. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aznap még ne gyere vele össze. Először csak beszélgessetek meg ilyenek és ha mindent jónak látsz és te is szeretnéd akkor megcsókolhatod, de egy ölelés is bőven megteszi. Szerintem ha jónak találtál mindent beszélj vele még egy talit és akkor majd megkérdezed,hogy mit szeretne,vagy ő hogy látja.Sok sikert!
2016. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát csók az tényleg jobb ha nem lesz még, de már nagyon szeretnék kapcsolatot, már lassan 2 hónapja fűzöm a csajt. Lehet hogy várni kéne még egy talit, ahogy te mondod.

Köszönöm ma gyors választ és a biztatást!

2016. dec. 16. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek az elsővel. Ha működik a kèmia èlőben is, ès ha èpp olyan szituáció alakul ki, akkor megcsókolhatod. De összejönni mèg ne. Az első talin az nèg durva lenne.
2016. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne siesd el, könnyen elijesztheted a lányt. Látod majd rajta, ha itt a csók ideje, érezni fogod a megfelelő pillanatot. Szép lassan, aztán az események majd jönnek maguktól. :D


16/f

2016. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy az elsőn még ne akarj vele összejönni és ne smárold le, de ki tudja, hogy hogy fog alakulni. :D Ilyesmire tényleg nem lehet konkrét válaszokat adni, majd épp ott eldől. Mindenesetre én szurkolok, majd írd meg, hogy mi volt, ha találkoztatok! :)
2016. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, majd megírom, hogy mi volt. :)
2016. dec. 17. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!