Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 9-én volt peteérésem...

Február 9-én volt peteérésem (pozitív ovulációs teszt aznap), akkor este együtt voltunk a párommal, illetve az első negatív tesztes napon. Ma, február 15-én vettem észre, hogy szurkál a bal oldali petefészkem. Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első és szinte egyetlen tünetem az volt, hogy szurkáltak a petefészkeim kb a 8. dpo-tól...hol felváltva, hol egyszerre, hol szurkált, hol ilyen nyomásérzésem volt a petefészkeimben...

kimaradt mensi utántól a cicim is elkezdett fájni, de most már az se fáj, semmi tünetem...

8+2 hkm

2016. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia! Nekem februar 5. peteeres, es en is erzek szurkalast, meg penteken eszrevettem egy barna cseppecsket is, ugy gondoltam lehet hogy beagyazodas, de a vasarnap reggeli tesztem meg negativ lett :( holnap reggel tesztelek megint remelem mar valamit kimutat :)
2016. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálam nem jelentkezett még pecsételő vérzés, egyedül csak a hasszúrkálást érzem. Tesztelni majd csak 24-e után fogok, akkorra nem várom. Szorítok, hogy pozitív legyen a teszted! :)
2016. febr. 16. 10:40
 4/11 Zsaazsu válasza:
Kedves Kérdezö! Nálam is hasszzurka és 24re nem várom:) Drukkolok! Vezetsz görbét?
2016. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Görbét sajnos nem vezetek. :( veled együtt én is 24-re nem várom. Két napja elkezdett fájni a mellem és sokszor fel is puffadtam. Félek tőle, hogy sajnos ebben a hónapban sem örülhetek pozitív tesztnek! :(
2016. febr. 20. 10:41
 6/11 Zsaazsu válasza:
Sajnos ma már nálam is mellfájdalom jött. Ez az elsö görbés hónapom, sok következtetést eddig nem vontam le belöle, mert nincs viszonyítási alap. A várakozás a legrosszabb.De várjuk ki:)
2016. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma tejszerű folyásom van egész nap. Mi a véleményetek erről?
2016. febr. 21. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Nekem nem volt folyásom... De ez nem jelent semmit, szerintem mindenkinél más....
2016. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon reménykedem benne, hogy nálam babát jelent.
2016. febr. 22. 14:23
 10/11 anonim válasza:
Hahó Hölgyek! Fejlemények? Pozitív lett bárkinél a teszt? Hasonló tünetekkel nem várom én is 5 nap múlva.
2016. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!