Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmenjek a találkára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek a találkára?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy 14 éves fiút aki a keresztanyam tanítványa.3hónapja beszélünk Facebook-on és képeket is küldtünk egymásnak magunkról. Nagyon kedves srác azt mondja szeret és csütörtökön találkozni akar velem és elvileg meg akar csókolni meg meg akar ölelni egy eldugott csendes helyen. 15/L

2016. dec. 19. 20:21
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
menj!
2016. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sanyinak ***** válasza:
Elmondta neked reszletesen, h hova visz es mit csinal veled? Vagy ebben mar a vagyaid is benne vannak?
2016. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy a helyszínen majd kitaláljuk hogy hová menjünk és megkérdezte hogy szeretnék-e vele csókolózni tehát az én beleegyezésem is benne van
2016. dec. 19. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

So romantic... (meg akar ölelni xD)

15F

2016. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NudliHercegnő ***** válasza:

Szerintem elég érdekes, hogy előre egyeztette, hogy csókolózni akartok. Ez olyan, mintha fogorvoshoz foglalt volna időpontot, vagy ilyesmi:D

Szerintem a helyszínt te válaszd ki, valami olyat válassz, ahol otthonosan érzed magad, és tudsz kihez fordulni, ha gond lenne.

2016. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!