Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy csaj, csak nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, csak nem egyszerű találkára hívni!?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány,aki nagyon tetszik eltudnám én hívni valami talalkára csak keveset látom,nem mindig futunk össze a városban. Hogyan hívjam el találkozni?Facebookon meg haaaat nem tudom.Olyan lenne,mintha olyan kis p.ö.cs nélküli lennék, hogy nem merem a szemébe mondani.Hogyan oldjam meg?Miképp?

2016. aug. 29. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok én se a Facebook híve, de ha elhívod ott és ha találkoztak elmondod neki hogy azért nem szemtől szembe hívtad el, mert sajnos keveset találkozol vele, akkor szerintem teljesen megfog érteni téged.
2016. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel :) meg fogja érteni
2016. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki nyugodtan facebookon. :)

Ha tetszel neki, akkor nagyon fog örülni, és megérti ő is, hogy azért ott hívod el találkozni, mert csak ott van rá lehetőséged. :)

2016. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket.
2016. aug. 30. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!