Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról ha egy fiú egy az egyben megkérdezi hogy elmennétek-e vele randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, pár hónapja ismerem, ő is érdeklődik felém. Sajnos egy ideig nem találkozunk, úgyhogy csak facebookon tudok beszélni vele. Sokan szokták itt írni hogy jobb lenne személyesen de ez van. Gondoltam nem bonyolítom túl és amikor ráírok egy az egyben megkérdezem eljönne-e velem randizni. Sokan viszont azt mondták hogy inkább köntörfalazni kéne és csak utalgatni a randira. Mi a véleményetek?
2016. dec. 22. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kerek perec megkérdezné, elmennék
2016. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is elmennék. Szeretem a hatarozott pasikat
2016. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kontorfalazna azt hinnem habozik
2016. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tetszene a bátorságod és ha kedvelnélek/szimpi lennél és el tudnám képzelni ,hogy több is lehetne akkor én elmennék veled.


Szerintem jó ,hogy"céltudatos" vagy ezzel kapcsolatban(más szót nem tudok erre mondani). Nyílt vagy és őszinte és ez jó.

2016. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem írókkal. Kérdezz rá. Legalább nyílt vagy. Nem értem miért kellene kerülgetni. Mármint h minek mondják ezt. Csak kérdezz rá.👍👍👍
2016. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beállok a sorba: kérdezd meg nyíltan!
2016. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos örülnék neki.
2016. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit csinálni, az a kérdés. Ha csak úgy ,,randizni", az nem nagyon érdekelne. Ha pontosan megmondaná, hogy mi a terv, akkor lehet.


De elviseled-e, ha valaki ugyanúgy kerek perec nemet mond?

Mert az ún. köntörfalazás arra jó, hogy ne kelljen illemből igent mondani, vagy ne érezze rosszul magát, aki nemet mond.

2016. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Személyesen jobb lenne mindenképpen, de ha neten rendszeresen szoktatok beszélni ott is jó.
2017. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!