Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi lenne a reakciótok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciótok? Mennyire hatódnátok meg, vagy mit szólnátok egy ilyenhez?

Figyelt kérdés
Van egy lány.. Igaz, még nem vagyunk együtt, de remélem, hogy ezek után másképpen lesznek a dolgok. Ki akarok diszítenk egy szobát teamécsesekkel, meg az utat, ahol bejön a szobába. Egy szívet is ki akarok rakni, benne egy szál vörös rózsával. És úgy bevezetni a szobába, hogy be fogom a szemét és én vezetem. Ti örülnétek egy ilyennek? Kort is írjatok, ha szeretnétek. Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat és mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok! :)

2016. dec. 25. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván mi lenne a reakciója a 90%-nak?


Azt hiszed, hogy olyan nagy ötlet? :D

Mintha nem csinálták volna meg már millióan...

2016. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne h ha szereti a romantikát örülni fog neki. Én nekem tettszene.19L
2016. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki! Szerintem igazán romantikus

14L

2016. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát,ez cuki,de mit akarsz ezzel elérni? Lefektetni vagy felgyújtani szerencsétlent?
2016. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Utolsónak.. Nem.. Nem szeretném se felgyújtani, se lefektetni.. Csak szeretném meglepni.. Mennyi sok rosszindulatú ember van itt..
2016. dec. 25. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Én elhánynám magam.

Undorító

giccses

nyálas

2016. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten rosszul érezném magam egy ilyen környezetben, nem is vagyok romantikus típus. Egy ilyen húzás nálam talán nem jelentené a kapcsolat végét, de lehet elgondolkoznék rajta, hogy jó-e ez így.

Tény, hogy kényes az ilyen húzás.

Van aki oda meg vissza van érte, és van aki egyenesen undorítónak találja.

Egy barátnőm párja pl csinált ilyesmit, de neki nem tetszett, és feszült lett utána a hangulat, nem is tudta mire gondoljon.

17/L

2016. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok egyutt,szerintem hagyd ezt meg. Maga az otlet aranyos,de en furan neznek egy fiura,akivel egyutt se lennek de ilyet csinalna.

Egyszer alakult a kapcsolatom egy sraccal,aki kb egy het utan elkezdett elhalmozni rozsakkal meg csokikkal,es probalt nagyon romatikus lenni. Eleinte szimpatikus volt,de utana leraztam,reszben ezert. Meg magam sem tudtam,mit szeretnek,de ugy ereztem,ezzel "letamad". Persze ez csak en vagyok.

2016. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most még hagyd, ez évfordulókor maximum.
2016. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás még egy kicsit, ilyet általában olyanok csinálnak akik egy ideje már együtt vannak. (De tényleg ez függ lánytól is hogy mennyire romantikus alkat) Tudja hogy szerelmes vagy belé? Ha nem akkor elég egy randi meghívás és egy rózsa vagy valami virág. Ha tudja akkor meg már összejött volna veled ha akarna, de ha "harcolni" szeretnél akkor, ugyanúgy hívd el valahova és beszélgess vele. (A sok ajándékot meg egyebet én túlzásnak érezném, de ez is függ a lánytól) De figyelj hogy ne légy túlnyomulós meg stb. Hát ennyi.😄 15/L
2016. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!